Concurs de fotografie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Hmm,ati facut concursuri de siguri,editari,falsuri,compuneri...de ce sa nu fie si unul de fotografie.In fond,a venit toamna,natura arata bine si ies niste poze super.Tema ar putea sa fie peisaje din natura.Eentual sa se stabileasca de la inceput ce ar trebui sa ocntina/in ce culori sa fie.(alb-negru/sepia/color...)

Eu as zice sa fie o singura etapa si clasamentul sa se faca in felul urmator:nota de la toti userii,sondaj + nota data de juriu (unii admini)+ nota data de participanti intre ei (asta o sa fie mult mai mica decat celalalte).

As putea face asta mai detaliata...dar deocamdata nu are rost.
 

DeletedUser

Guest
PRO


In poza respectiva sa apara pers care e pe forum?


sau doar peisaj?:blink:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In poza respectiva sa apara pers care e pe forum?


sau doar peisaj?:blink:

PRO...sunt unii care chiar se pricep la fotografiere insa e greu de dovedit ca au facut ei acea fotografiere...

TREBOR doar peisajul ca sa nu strice totul persoana respectiva :whistle: .
 

DeletedUser

Guest
PRO...sunt unii care chiar se pricep la fotografiere insa e greu de dovedit ca au facut ei acea fotografiere...

TREBOR doar peisajul ca sa nu strice totul persoana respectiva :whistle: .
Nu e vorba de experti in fotografie,cum nici nu avem experti in photoshop sau scriitori.dar se mai intampla sa gasesti un peisaj frumos,se mai duci la plimbare,mai faci poza la un copac...

Defapt nu ar trebui sa fie prea greu de dovedit.Cauti pe google imaginea respectiva si daca mai apare si pe alt site...e copiata.

Si doar peisajul,nu am propus un concurs de miss sau mister.
 

DeletedUser

Guest
Ce-i asa greu sa faci o poza si sa o modifici putin in ps :)) contra de acord cu chinezoiu'
 

DeletedUser

Guest
Nu văd de ce nu...
PRO, chiar e frumoasă priveliştea din casa, încât vă iau la sigur :up:
 

DeletedUser

Guest
DA! Sunt PRO! Din punctul meu de vedere, putini exista cei ce reusesc sa faca o frumoasa fotografie.
 

DeletedUser23060

Guest
Contra.

S-ar fura poze de pe net, si ar strica tot farmecul concursului.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus