Concurs Fermier de paste

just4fun

The Boss
In acest subiect veti putea transmite participarea la concursul fermier de paste, conform cerintei transmise in anunt.

Nou: Sarcini ascunse
Pentru a face și mai interesant evenimentul de Paște din acest an, am creat un set de misiuni ascuns combinată cu un concurs pentru dvs.! Ce trebuie sa stii:
  • Acest concurs se desfășoară între 2021-03-31 12:00 CEST și 2021-04-23 12:00 CEST.
  • Misiunile vor apărea în anumite locuri (npc-uri) numai dacă îndepliniți cerințele de acces secrete.
  • Pe fiecare lume jucătorul care finalizează primul această misiune și primește realizarea "Fermier de Paște" va câștiga 300 Pepite - va exista un singur câstigător per lume (acest concurs nu se aplică pe lumile speed)
  • Pentru a primi recompensa, ar trebui să ne trimiteți în tema de discuții o captură de ecran despre realizare (sau o copie a mesajului din chat în care sunteți anunțat că sunteți primul) și lumea în care ați realizat-o. După aceea, vom verifica dacă ați fost primul din lumea dvs. și vă vom acorda premiul. Această procedură poate dura până la 7 zile.
  • Un jucător este eligibil să câștige un singur premiu per lume.
  • Echipa de administrare este exclusa de la participare.
  • Dezvăluirea informațiilor despre misiuni este interzisă înainte de a avea câștigătorii pentru toate lumile. Dacă un jucător dezvăluie orice informație, acesta va fi descalificat - dacă au primit deja premiul, ne rezervăm dreptul de a-l elimina.
 

lucian2o11

Greenhorn
Salut,

Am facut primul misiunea Fermier de paste si am primit realizarea [13:31] Henry: lucian2o11 ai primit realizarea [Fermier de Paște] primul.

Doresc premiul pe lumea Hawaii, unde am si facut misiunea.

Multumesc.
 

rares us

Trapper
Buna ziua, am facut primul misiunea FERMIER DE PASTE pe Louisiana:

[16:33] Henry: rares us ai primit realizarea [Fermier de Paște] primul.
Doresc premiul pe lumea Louisiana, multumesc.
 

Big Danny

Greenhorn
Am primit primul realizarea pe Knoxville
[15:33] Henry: Big Danny ai primit realizarea [Fermier de Paște] primul.
 

zapata

Greenhorn
New York
Am facut primul misiunea secreta de Paste pe 01.04.2021, ora 01:02.
Cod:
[01:02] Henry: ByKode ai primit realizarea [Fermierul de Paște] primul.
 
Sus