Concurs -O poveste de iubire desenată

  • Autor subiect DeletedUser26512
  • Data de început

DeletedUser26512

Guest
Salutare ,

Vine primăvara şi, odată cu ea, cele două sărbători oficiale ale iubirii: una împrumutată de la americani, mai mult comercială, mai mult roz , şi cealaltă românească, puternic tradiţională, plină de cutume.

Indiferent dacă alegi să-ţi sărbătoreşti iubirea de Valentine’s Day sau de Dragobete, noi oferim oup(2000 în total) :)

Tema pentru concursul acesta este O POVESTE DE IUBIRE DESENATĂ , pune-ți mintea la contribuție și vezi ce te inspiră.

Stilul de lucru îl alegi tu. Personal sunt curioasă mai degrabă să văd creativitatea poveștii tale decât scheme complexe și detalii minuscule dar apreciez și munca depusă, tehnica, culorile alese daca alegi să le folosesti, etc.
Pentru verificarea autenticitătii lucrării am nevoie de o semnatură vizibilă.

Așa cum v-am obișnuit avem și planul B:D ,să încercați să descrieți iubirea într-o notă cât mai ironică.

Puteți posta creațiile direct în acest topic, sub acest anunț, până pe 24 februarie, ora 23:59;


Regulament :
Toate postările trebuie să respecte regulile forumului (implicit ale bunului simț);
Creația trebuie să fie originală și să nu se regăsească în altă parte;
Puteți participa cu o singură creație;
Modalitatea de alegere a câștigătorilor : echipa The West va alege câstigătorii;
Orice imagine trimisă după data finală, nu va fi luată în considerare;
Anunțarea câștigătorilor și acordarea premiilor : 25-28 februarie.


Mult succes tuturor!


Echipa The West
 

JTX97

Trapper
Iubirea in unele cazuri :P:D:D
QQ7CeGz.jpg
 

DeletedUser25697

Guest
IUBIREA INSEAMNA SA TE DUCI LA RAZBOI CU GANDUL CA TE VEI INTOARCE LA PERSOANA IUBITA ASTFEL VEI CASTIGA!!!!IMG-20170224-WA0010.jpg
 

DeletedUser26512

Guest
Concursul s-a încheiat, felicitări câștigătorilor.


caratistul-400 oup
alexboss622-400 oup
MenTholL-400 oup
MARY08-400 oup
nogton-400 oup

Pentru a putea să beneficiați de premiu,vă rog să-mi trimiteţi un mesaj privat pe forum cu titlul "Câștigător concurs" începând cu data de 28 februarie până pe 5 martie 2017.


Felicitări tuturor, mulțumim pentru participare.canIswearhere?

Cu drag, Echipa The West.
 

DeletedUser26774

Guest
Concursul s-a încheiat, felicitări câștigătorilor.


caratistul-400 oup
alexboss622-400 oup
MenTholL-400 oup
MARY08-400 oup
nogton-400 oup

Pentru a putea să beneficiați de premiu,vă rog să-mi trimiteţi un mesaj privat pe forum cu titlul "Câștigător concurs" începând cu data de 28 februarie până pe 5 martie 2017.


Felicitări tuturor, mulțumim pentru participare.canIswearhere?

Cu drag, Echipa The West.
,,Castigator Concurs,,! NUME THE WEST ,,MenTholL,,Multumesc!
 

DeletedUser25697

Guest
"Castigator concurs" Numele pe THE WEST este caratistul
 
Sus