Concurs : Sărbători de iarnă!

  • Autor subiect DeletedUser26512
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26512

Guest
beteala.png

Concurs : Sărbători de iarnă!

Salutare,

Sărbătorile se apropie cu pași repezi, toată lumea se pregătește sau aleargă de colo-colo, prin urmare ne-am pregătit și noi cum se cuvine și suntem gata să vă facem așteptarea mai ușoară și mai distractivă cu... bineînțeles, un frumușel concurs.

Ce am pregătit ?

Un total de 30 întrebări și task-uri (pentru departajare, dacă este cazul, mai avem o serie de întrebări). Acestea vor fi postate de către un moderator între orele 18-22, iar răspunsul trebuie să fie rapid, corect și needitat.
Toate întrebările vor fi despre joc, având o dificultate mică spre medie pentru a da posibilitatea tuturor să participe și să câștige. Concursul se desfășoară în perioada 21-31 decembrie.

Vor fi descalificați participanții care nu respectă regulamentul jocului și cel al forumului, premiul atribuindu-se următorului concurent care a dat un răspuns corect, complet și needitat. În cazul în care nici un concurent nu dă un răspuns corect, complet și needitat, moderatorul poate declara ca și câștigător al rundei jucătorul care se apropie cel mai mult de răspunsul corect.

Premii:
Locul I - 800 pepite
Locul II - 600 pepite
Locul III - 400 pepite

În plus, "pentru că Sărbători" și "pentru că noi darnici" și "pentru ca voi nu triști" - mai avem o gentuță ticsită cu pepite și obligațiuni ce va fi împărțită între cei care s-au străduit și au răspuns cât mai bine dar totuși nu au acumulat suficiente puncte pentru a prinde unul din primele 3 locuri, dar au fost pe aproape. Ce înseamnă aproape ? Ce înseamnă gentuță ? Ce-ar mai însemna Moșu' dacă am ști dinainte...

Anunțarea câștigătorilor se va face pe 10 Ianuarie.
Acestea fiind spuse, va doresc mult succes și Sărbători Fericite!

Spre concurs - click
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26512

Guest
Locul 1 : GeorgeXD-800 pepite

Locul 2 : BlackDeathMMT-600 pepite

Locul 3 : chelul-200 pepite
FleXor-200 pepite

50 obligațiuni

JTX97
Top Destroyer
alex4lord
adrian ilie 7

Premiile se acordă în maxim 3 zile de la anunț.

Felicitări tuturor, mulțumim pentru participare:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus