Concurs Ziua Independenței - temă de discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Emeer

Gunman
ca sa ne inscriem trebuie pur si simplu sa postam dovada ?
Si dovada cum o facem ? de exemplu la misiuni ? ca la dueluri, aventuri, craft, awesomia si munci facem screen la raport, dar la misiuni ?
 

adsum

Gunman
Da, e suficient să postați dovada, care constă într-un printscreen de la sarcinile zilnice
În acesta trebuie să fie vizibil numele, data și sarcinile îndeplinite ( 6 / 3 ).
 
Ultima editare:

adsum

Gunman
Pentru luptele Awesomia sunt alocate 2 cufere mici / lume, unul pentru atacatori și unul pentru apărători.
Trebuie să postați printscreen cu dovada participării.

Tragerea la sorti a castigatorilor se va desfasura timp de 3 zile pentru fiecare lume astfel:
primul extras va primi
- Cufăr eficient cu artificii (generează 2500 artificii care pot fi colectate o dată la 23 ore)
urmatorii norocosi vor primi
- Cufăr cu artificii (generează 1250 artificii care pot fi colectate o dată la 11,5 ore)
un aparator si un atacator va fi ales pentru fiecare lume si vor primi cate un
- Cufăr cu artificii (generează 1250 artificii care pot fi colectate o dată la 11,5 ore)
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
eu am stat azi de pe la ora 13, si abia la ora 19 am reusit sa o fac :)))

Treaba e ca stai 1h in așteptare, in sfârșit intri in secțiunea de a alege atributele si se găsește unul sa iasă cu 2-3 secunde înainte de a începe si pe urma așteptarea reîncepe .. nu e deloc plăcut, plus de asta se pierde mult prea mult timp, sincer sa stau 2 ore pentru a juca 2-3 aventuri nu mi se pare deloc o solutie viabila pentru cei care chiar nu dispun sa își petreacă 2-3h continuu atenți pe joc pentru a face 1 aventura câștigata.
 

RADWIN

Greenhorn
nu cred ca e valabil sa pui atatea doar o postare asa scrie , daca castigi nu mai ai voie sa participi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus