Construire fortist!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser595

Guest
Mai bine sa intarzie cu acest update , care se pare ca o sa fie dificil de controlat, decat sa devina lumea instabila...Si asa cu item set-urile, a fost o perioada la inceput, in care nu se stia ce bonusuri poti avea daca combini seturile intre ele.

Rabdarea cred ca va fi rasplatita!
 

DeletedUser5408

Guest
Pe lumea 1 de la nemti s-a implementat azi noul update.
Se pot face conturi.
 

DeletedUser

Guest
da, dar sunt foarte putine forturi si sunt la inceput. Asa ca mare lucru nu aveti ce face.
 

DeletedUser

Guest
am intrat la nemti si nu era nici o arma de mana stanga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad:(nu venea cu forturile:confused:)
 

DeletedUser1708

Guest
am intrat si eu am vazut cum arata forturile dar am iesit repede ca ma enerva scrisul lor:|

armele de mana dreapta le puteti gasi si pe west stats
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2958

Guest
nu e foarte bine daca nu invitati maximul de orase in fort.daca sunteti singuri si va ataca cineva,va poate lua repede fortul.....sa aveti grija..:)
 

DeletedUser6431

Guest
S-ar putea sa fie o intrebare penibila, dar imi asum eventualele comentarii. Pentru a construi fortul trebuie sa se doneze si bani , sau doar acele produse amintite in acest topic?
 

DeletedUser6229

Guest
cand apar si la noi forturile???

daca la nemti a aparut deja pe lumea 1 cat o sa mai dureze ca sa apara si la noi.as dori date mai precise:P
 

DeletedUser6431

Guest
Si unde ii depui, intr-o cladire din fort sau in banca orasului intemeietor ? Pot contribui toate orasele cu bani sau doar cel care l-a construit ?
 

DeletedUser1708

Guest
iti trebuie bani sa construiesti fortul apoi inviti orase si il construiti cu totii numai ca de controlat il controleaza un singur oras:P
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus