Construire fortist!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
schimba browser-ul. si mie imi da eroare din cind in cind pe google chrome. schimb pe iexplorer, ma inscriu la batalie si apoi ma intorc pe chrome sa particip la batalie (dupa ce ma inscriu la batalie nu mai am nici o eroare).
 

DeletedUser

Guest
ai dreptate doar partial
ca aparator al fortului trebuie sa folosesti haine/arme bazate pe conducere,ferire si ascundere
ca atacator al fortului trebuie sa folosesti haine/arme bazate pe conducere,tintire si perseverenta
celelalte indemanari nu te ajuta cu absolut nimic
P.S. si cat mai multe puncte de viata si o "arma de batalie" cat mai performanta

Din cate vad eu un help sta in felul urmator (si e logic ce scrie acolo):

Ca atacator de forturi ai nevoie de urmatoarele indemanari:

Atac: perseverenta+tintire+conducere
Aparare: perseverenta+ferire+conducere

Ca aparator de forturi ai nevoie de urmatoarele indemanari:

Atac: ascundere+tintire+conducere
Aparare: ascundere+ferire+conducere

Din cate vad eu ziceti ca nu e asa.... Poate explica cineva de ce?
 

DeletedUser

Guest
Dar cum putem infiinta un fort? M-am uitat aproape pe toata harta si nu-mi apare locul de a intemeia un fort

Va rog sa ma ajutati
 

DeletedUser

Guest
Dar cum putem infiinta un fort? M-am uitat aproape pe toata harta si nu-mi apare locul de a intemeia un fort

Va rog sa ma ajutati

Duh tu esti neajutorat rau,in fiecare post de-al tau am vazut "va rog sa ma ajutati" "nu stiu" "cum fac".Da' tu nu poti sa te uiti frate,neaparat trebuie sa pui o intrebare ?Ca sa fiu bun,iti raspund.Daca nu e nici un fort d'ala gri pe harta,poti sa ataci unul rosu.
 

DeletedUser

Guest
Din cate vad eu un help sta in felul urmator (si e logic ce scrie acolo):

Ca atacator de forturi ai nevoie de urmatoarele indemanari:

Atac: perseverenta+tintire+conducere
Aparare: perseverenta+ferire+conducere

Ca aparator de forturi ai nevoie de urmatoarele indemanari:

Atac: ascundere+tintire+conducere
Aparare: ascundere+ferire+conducere

Din cate vad eu ziceti ca nu e asa.... Poate explica cineva de ce?


Poate cineva da un raspuns??
 

DeletedUser

Guest
am si io o intrebare...am facut un reskil pe o lumea si am toate punctele pe tintire si pe ferire...am in jur de 200 tintire si 180 ferire...si dau foarte multe lovituri ratate si sunt nimerit destul de des...sa inteleg ca daca nu am conducere si perseverentza...nu am nici o sansa sa castig peste 1000 xp la vreo lupta de fort?
 

DeletedUser10847

Guest
am si io o intrebare...am facut un reskil pe o lumea si am toate punctele pe tintire si pe ferire...am in jur de 200 tintire si 180 ferire...si dau foarte multe lovituri ratate si sunt nimerit destul de des...sa inteleg ca daca nu am conducere si perseverentza...nu am nici o sansa sa castig peste 1000 xp la vreo lupta de fort?

pai.... conducerea e ft buna pt forturi, perseverenta-in atac si ascunderea-in aparare,,,,,, eu am observat din propria experienta ca intr-o lupta e mai bine sa ai conducere si ascundere/perseverenta decat tintire si ferire,,,,,,

EDIT: chiar e atat de grea limba romana, incat nu poate fi vorbita corect????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
1.ms de raspuns...asa se pare ca tintire/ferirea sunt cam in zadar fara celelalte indemanari...
2.ce ti s-a parut asa gresit la textul meu?...in afara de io in loc de eu?
 

DeletedUser5002

Guest
pai.... conducerea e ft buna pt forturi, perseverenta-in atac si ascunderea-in aparare,,,,,, eu am observat din propria experienta ca intr-o lupta e mai bine sa ai conducere si ascundere/perseverenta decat tintire si ferire,,,,,,

EDIT: chiar e atat de grea limba romana, incat nu poate fi vorbita corect????
rade ciob de oala sparta?:rolleyes:
:-j
si tintirea e necesara la fel ca ferirea dar fara conducere=0
 

DeletedUser10847

Guest
rade ciob de oala sparta?:rolleyes:
:-j
si tintirea e necesara la fel ca ferirea dar fara conducere=0

am scris ceva gresit?????? doar nu aveam timp si am scris cu prescurtari.....

Citat:am si io o intrebare...am facut un reskil pe o lumea si am toate punctele pe tintire si pe ferire...am in jur de 200 tintire si 180 ferire...si dau foarte multe lovituri ratate si sunt nimerit destul de des...sa inteleg ca daca nu am conducere si perseverentza...nu am nici o sansa sa castig peste 1000 xp la vreo lupta de fort?

mie nu mi-i nimic daca mai scapi cate o cratima sau mai pui si cate un tz, sh, etc. dar pur-si-simplu de ce sa nu vorbim corect???
 

DeletedUser

Guest
bine doctore...am sa fiu mai atent data viitoare sa nu iti mai deranjez ochii tai de patriot.
 

DeletedUser

Guest
am auzit ca la fort o sa apara magazin si se vor vinde lucruri speciale da as vrea sa stiu si cind o sa apara
 

DeletedUser

Guest
Cum pun poza la fort

As vrea sa stiu si eu cum sa pun o poza la fort,va rog mult daca stie cineva ...<3W
 

DeletedUser

Guest
chiar nu inteleg de ce ai mai facut un topic degeaba???????
daca ai intrebari cu privire la forturi le gasesti in faq despre fort
ce este neclar ca nu inteleg?????? :mad: :mad: :mad:
 

DeletedUser11151

Guest
intrebare

Salut.
Am si eu o intrebare care ma macina de ceva timp referitoare la luptele la forturi.
Am inteles ca indemanarile folosite sunt: perseverenta, ascundere, ferire, tintire, conducere, puncte de viata.
Intrebarea mea ar fi urmatoarea: Ca sa pot face daune mari ce indemanare trebuie sa dezvolt cel mai mult? Am observat ca sunt persoane care lovesc si cu 700-800 daune intr-o runda. Cum fac ei de lovesc asa? Eu am winchester de precizie si fac daune de aproximativ 300 hp per runda.
Daca stiti va rog din suflet sa imi raspundeti.
Multumesc anticipat.
 

DeletedUser

Guest
Salut.
Am si eu o intrebare care ma macina de ceva timp referitoare la luptele la forturi.
Am inteles ca indemanarile folosite sunt: perseverenta, ascundere, ferire, tintire, conducere, puncte de viata.
Intrebarea mea ar fi urmatoarea: Ca sa pot face daune mari ce indemanare trebuie sa dezvolt cel mai mult? Am observat ca sunt persoane care lovesc si cu 700-800 daune intr-o runda. Cum fac ei de lovesc asa? Eu am winchester de precizie si fac daune de aproximativ 300 hp per runda.
Daca stiti va rog din suflet sa imi raspundeti.
Multumesc anticipat.

Daune mai mari vei da doar daca esti duelist (bonus pt. lovituri critice) sau daca ai pe cineva cu pusca de aur in acelasi sector cu tine.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus