Craite

  • Autor subiect DeletedUser1088
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1088

Guest
Salutare, dupa cum stiti sau nu incepand cu eventu asta nu se mai pot vedea persoanele care trimit craite. Intrebarea mea e urmatoarea exista un program sau ceva ca sa vezi cine da sau nu craite nu de alta dar nu vreau sa-i dau unei persoane care nu trimite deloc, plus ca mai tine si locu la prieteni ocupat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu exista nimic de genul. Scriptul asta:

va citea rapoartele primite in ultimele 24 de ore si va creea o lista cu persoanele care v-au trimis florile. Din pacate pentru voi, din cate am observat nu mai primiti niciun fel de rapoarte cand va trimite cineva flori, cel mai probabil din cauza faptului ca multi s-au plans din cauza numarului ridicol de rapoarte primite in fiecare zi.
 

DeletedUser1088

Guest
Deci nu exista niciun script care sa-ti arate cine iti da flori?
Nu inteleg de ce au scos cei de la inno numele celor care iti trimitea flori. Acum ai 3 solutii:
1. Sa acceptii cererile doar daca il stii pe tipul respectiv
2. Sa mergi pe incredere (ceea ce nu recomand):boone:
3. Sa stergi toti prietenii si asa scapi de tot:shoot:

Daca un admin vede asta sa vorbeasca cu cei de la inno poate refac cum a fost.
 

DeletedUser19531

Guest
Deci nu exista niciun script care sa-ti arate cine iti da flori?

Daca un admin vede asta sa vorbeasca cu cei de la inno poate refac cum a fost.

Cel mai bine ar fi sa-ti trimiti tie in cont 20 de craite. Sa fie ceva de genul:
pentru ca ai dorit sa impartasesti suferinta alaturi de un prieten ai primit 20 de craite.

Sau sa mai poti trimite 10 craite catre el si 10 catre tine. Exemplu:
images
Trimite 10 craite catre cei ce-si plang mortii si
Icon-DownArrow.GIF
ai primit 10 craite pentru solidaritate.

Astfel nu ar mai fi probleme decat daca se face trolling.
 

DeletedUser25910

Guest
The script is OK. The problem is that Inno is not providing the information about who sent flowers to you. If you click the Flower Log, you will just see "Gift from a friend" with no details. If they ever fix it, the script will be able to display the details.

Acestea sunt vorbele graite de persoana care a facut scriptul - hiroaki
 

DeletedUser

Guest
Scriptul care il folositi pentru craite, nu este prevazut, in joc, de Innogames :)
Jocul va da posibilitatea sa vedeti cui ati trimis craite si cui nu ati trimis.
 

DeletedUser

Guest
Scriptul care il folositi pentru craite, nu este prevazut, in joc, de Innogames :)
Jocul va da posibilitatea sa vedeti cui ati trimis craite si cui nu ati trimis.

Nu cred ca asta era problema. La ultimele evenimente aveai posibilitatea de a vedea cine-ti trimite flori, si scriptul acela creea o lista cu acele persoane. Posibilitate care nu a fost inclusa si la tombola curenta, dar care din cate stiu va fi introdusa in joc maine.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus