Cu ce echipa tineti?

  • Autor subiect DeletedUser2854
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Barcelona si Liverpool....cand joaca amandoua evident Barcelona

Cand sa joace liverpool cu barcelona :))? Poate doar amical ,ca liverpool se chinuie prin cupa uefa ... Finala de anu' asta va fi UTD-BARCELONA si nu va impacientati , utd va castiga.
 

DeletedUser2854

Guest
putin imi pasa de UCL eu sunt inca ofticat pe nenorocitii aia de Aris si pe Leverhusen ca numai din vina lor a fost atletico eliminata
 

DeletedUser

Guest
Nu vi se pare normal sa tina toti cu Barca?Toti cei care posteaza au in jur de 12 ani,cand au inceput ei sa schimbe de pe minimax pe meciuri,era doar barca,si normal ca mintea lor s-a indreptat spre echipa catalana:)

Eu personal tin cu Chelsea,cu U.Craiova iar in Germania echipa favorita e Bayern Munchen:)

Ai dreptate , +1 :)) . Oricum doar cocalarii tin cu barcelona , injurati-ma , asta e adevarul . In 2008 tinaeti cu utd , in 2007 cu ac.milan , in 2006 iarasi cu barcelona , in 2005 cu liverpool , in 2004....... nu erati nascuti [fanii barcelonei]
 

DeletedUser9612

Guest
Echipa mea de suflet e FC Bălegoasa :D
Din comuna Mă sui pe curu leli
24.gif
 

DeletedUser

Guest
Ai dreptate , +1 :)) . Oricum doar cocalarii tin cu barcelona , injurati-ma , asta e adevarul . In 2008 tinaeti cu utd , in 2007 cu ac.milan , in 2006 iarasi cu barcelona , in 2005 cu liverpool , in 2004....... nu erati nascuti [fanii barcelonei]

Eu nu am nicmi cu tine , fiecare cu parerea lui .
Eu personal tin cu Barcelona pentru stilul de joc si cum isi promoveaza tinerele talente .
 

DeletedUser

Guest
Ai dreptate , +1 :)) . Oricum doar cocalarii tin cu barcelona , injurati-ma , asta e adevarul . In 2008 tinaeti cu utd , in 2007 cu ac.milan , in 2006 iarasi cu barcelona , in 2005 cu liverpool , in 2004....... nu erati nascuti [fanii barcelonei]

no shit.............
 

DeletedUser

Guest
Eu nu am nicmi cu tine , fiecare cu parerea lui .
Eu personal tin cu Barcelona pentru stilul de joc si cum isi promoveaza tinerele talente .

Vezi,tipic cocalaresc,tii cu cei mai buni.Daca ar fii toti ca tine,nimeni nu ar mai tine cu echipe de liga a 2-a sau de mijlocul clasamentului in jos
 

DeletedUser2854

Guest
eu am tinut cu real madrid pana miam dat seama ca habar naveam de echipa aia
 

DeletedUser12870

Guest
In romania tin cu: FC. UNIVERSITATEA CRAIOVA: O IUBIRE ALB ALBASTRA LA CRAIOVA E MEREU.

Si din strainatate cu real madrid.
 

DeletedUser8674

Guest
Ai dreptate , +1 :)) . Oricum doar cocalarii tin cu barcelona , injurati-ma , asta e adevarul . In 2008 tinaeti cu utd , in 2007 cu ac.milan , in 2006 iarasi cu barcelona , in 2005 cu liverpool , in 2004....... nu erati nascuti [fanii barcelonei]

nu te mai da tu mare
ca tu esti un mare cocaloar
si da eram nascut deja
dute copilu' care abia stie sa-si rada singurul fir de barba de pe barbie

semeni cu el
14.gif

crezi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu te mai da tu mare
ca tu esti un mare cocaloar
si da eram nascut deja
dute copilu' care abia stie sa-si rada singurul fir de barba de pe barbie

semeni cu el
14.gif

crezi?

Stiu mai multe lucruri sa fac.. intreaba-ti mamitica ce stiu sa fac mai bine;)
 

DeletedUser14892

Guest
topicul acesta va fi inchis din acelasi motiv pentru care a fost inchis si spamm si din cate imi aduc aminte era vorba si despre addicted to metal
 

DeletedUser

Guest
topicul acesta va fi inchis din acelasi motiv pentru care a fost inchis si spamm si din cate imi aduc aminte era vorba si despre addicted to metal

Iti aduci aminte foarte prost [ cum esti tu , de altfel] . Eu aveam ban 2 saptamani cand s-a inchis spamul ... Si nu primisem ban pentru ca m-am certat cu cineva anume , dar vorbesti fara sa gandesti.. ca majoritatea de aici [sunt si exceptii , nu va impacientati]
 
Sus