cufere

DeletedUser

Guest
cufar de otel-ce poate pica in acest cufar?stiu ca pica de la banderola pana la ce????howdak,tomahawk de aur in nici un caz din cate stiu,dar cel mai valoros obiect care ar putea cadea

cufer unic-scrie ca pica obiecte 10k$+dar in astea se includ si cele neaurite cu pret de cumparare mare.in aceste cufere poate pica howdak ,tomahawk de aur?


cufar premium-cele mai scumpe sunt acestea dar descrierea lor spune ca pica obiecte 5k$+ si cu o mica sansa de a pica o cheie(cheia 3 fiind cea mai scumpa,300k) si niste bilete(care sunt ieftine)


intrebarea este,,cu 4000 de pepite.de care fel de cufere si cate din fiecare sa cumpar pt a avea sansa sa pice tomahawk de aur/howdak.??
 

DeletedUser

Guest
buffalo bill, wyat earp. toate aurele. chiar si cheia 3(asta in otele)


toma de aur si howdah pica in cele premium:P la 1500.

De 4000 pepite mai bine iti iei cufere de otel. gaseste cateva aurite, le vinzi si cu bani aia iti iei un howdah :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
adica sa iau 22cufere de otel??


pai si crezi ca imi pica mie ceva de valoare in toate astea??


un howdak e 3-4 milioane,,din cate stiu,,poate mai mult..

dar daca iti iei 2premium si 5 cufere de otel?
 

DeletedUser

Guest
da,cum am zis si mai sus,22 de cufere de otel.sper sa imi pice ceva aure bune pe care sa le vand si sa fac cam 3mil.desii nu cred.



care stiti:


cam cat costa un howdak?
 

DeletedUser

Guest
si cate howdak-uri sunt pe arizona?si un tomahawk de aur cat costa?


eu unul as vrea sa migrez pe lumea 8.acolo nu stiu cate sunt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
de vanzare nu e niciunu. dar ti-am zis pretul cu care ar merge dat. :)
 

DeletedUser

Guest
iti dai seama ca e o risipa de bani ala nu? :). ce are 100-200 daune si nimic altceva.
Revolerul colectionarului + o greutate = un howdah mai bun :). Ala e bun sa faci un duel, sa apari la cioclu si atat.
 

DeletedUser

Guest
cufar de otel-ce poate pica in acest cufar?stiu ca pica de la banderola pana la ce????howdak,tomahawk de aur in nici un caz din cate stiu,dar cel mai valoros obiect care ar putea cadea

cufer unic-scrie ca pica obiecte 10k$+dar in astea se includ si cele neaurite cu pret de cumparare mare.in aceste cufere poate pica howdak ,tomahawk de aur?


cufar premium-cele mai scumpe sunt acestea dar descrierea lor spune ca pica obiecte 5k$+ si cu o mica sansa de a pica o cheie(cheia 3 fiind cea mai scumpa,300k) si niste bilete(care sunt ieftine)


intrebarea este,,cu 4000 de pepite.de care fel de cufere si cate din fiecare sa cumpar pt a avea sansa sa pice tomahawk de aur/howdak.??

Eu te sfatuiesc ca la cele patru mii de pepite sa mai adaugi inca cinci sute, de cele patru mii cinci sute de pepite sa-ti cumperi trei cufare premium. In acele cufare pica cele mai rare obiecte cu aura de peste cinci mii de dolari valoare de cumparare. Eu am avut sansa pe o lume ca din vreo zece douazeci de cufare premium sa gasesc in trei tomahawkul de aur, pistolul Howdah si cureaua InnoGames.
Twightshine, nu este chiar asa cum crezi tu cu tomahawkul de aur si cu pistolul Howdah, nicio alta arma de duel care poate fi utilizata de un jucator nu mai are pana in acest moment pierderea medie o suta cincizeci, toate au pierderea media o suta douazeci si cinci. Iti imaginezi ca daca la tomahawkul de aur sau pistolul Howdah adaugi ca imbunatatire piatra de lustruit pierderile vor deveni o suta treizeci cu douasute cincizeci, adica pierderea medie va fi o suta nouazeci. Cu un build adecvat axat pe tintire si cu un echipament adecvat poti lesina orice jucator de talie mica si medie, exclus tancurile.
 

DeletedUser

Guest
Eu te sfatuiesc ca la cele patru mii de pepite sa mai adaugi inca cinci sute, de cele patru mii cinci sute de pepite sa-ti cumperi trei cufare premium. In acele cufare pica cele mai rare obiecte cu aura de peste cinci mii de dolari valoare de cumparare. Eu am avut sansa pe o lume ca din vreo zece douazeci de cufare premium sa gasesc in trei tomahawkul de aur, pistolul Howdah si cureaua InnoGames.
Twightshine, nu este chiar asa cum crezi tu cu tomahawkul de aur si cu pistolul Howdah, nicio alta arma de duel care poate fi utilizata de un jucator nu mai are pana in acest moment pierderea medie o suta cincizeci, toate au pierderea media o suta douazeci si cinci. Iti imaginezi ca daca la tomahawkul de aur sau pistolul Howdah adaugi ca imbunatatire piatra de lustruit pierderile vor deveni o suta treizeci cu douasute cincizeci, adica pierderea medie va fi o suta nouazeci. Cu un build adecvat axat pe tintire si cu un echipament adecvat poti lesina orice jucator de talie mica si medie, exclus tancurile.

dar stii ca in acele cufere premium iti poate pica si o bucata dintr-un biletel partea III? si ca sansa la ceva bun e doar de 33%?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu te sfatuiesc ca la cele patru mii de pepite sa mai adaugi inca cinci sute, de cele patru mii cinci sute de pepite sa-ti cumperi trei cufare premium. In acele cufare pica cele mai rare obiecte cu aura de peste cinci mii de dolari valoare de cumparare. Eu am avut sansa pe o lume ca din vreo zece douazeci de cufare premium sa gasesc in trei tomahawkul de aur, pistolul Howdah si cureaua InnoGames.
Twightshine, nu este chiar asa cum crezi tu cu tomahawkul de aur si cu pistolul Howdah, nicio alta arma de duel care poate fi utilizata de un jucator nu mai are pana in acest moment pierderea medie o suta cincizeci, toate au pierderea media o suta douazeci si cinci. Iti imaginezi ca daca la tomahawkul de aur sau pistolul Howdah adaugi ca imbunatatire piatra de lustruit pierderile vor deveni o suta treizeci cu douasute cincizeci, adica pierderea medie va fi o suta nouazeci. Cu un build adecvat axat pe tintire si cu un echipament adecvat poti lesina orice jucator de talie mica si medie, exclus tancurile.


pai in cufere premium zice ca pica 5k+ dar astea sunt numai aure>>???ca in alea unice cu 500pepite zice ca pica 10k + dar astea include si itm-le obisnuite cu pret cumparare mare,,din cate stiam


dar parca dintre 3 premium si intre 22 otelite nu ai noroc mai mare in otelite??
 

DeletedUser19067

Guest
pai in cufere premium zice ca pica 5k+ dar astea sunt numai aure>>???ca in alea unice cu 500pepite zice ca pica 10k + dar astea include si itm-le obisnuite cu pret cumparare mare,,din cate stiam


dar parca dintre 3 premium si intre 22 otelite nu ai noroc mai mare in otelite??

La ultimele 25 de otele deschise, cel mai bun item care mi-a picat a fost curea de lux cu pistoale(am deschis otelele pe 4 lumi si au fost luate cu oup).Cufere premium nu am deschis deci nu comentez dar la otele eu personal am un mare ghinion:).Am incercat si cu rugaciuni inainte,set de sarbatori echipat dar nimic bun.
Parerea mea:Mai bine cumperi cufere premium.
 

DeletedUser

Guest
pai in cufere premium zice ca pica 5k+ dar astea sunt numai aure>>???ca in alea unice cu 500pepite zice ca pica 10k + dar astea include si itm-le obisnuite cu pret cumparare mare,,din cate stiam


dar parca dintre 3 premium si intre 22 otelite nu ai noroc mai mare in otelite??

Continutul acestor cufare premium in caz ca nu-l stii ti-l enunt eu acum, toate obiectele din joc care valoareaza peste cinci mii de dolari valoare de cumparare si nu pot fi cumparate de la negsutorul ambulant sau de la magazinele oraselor. Cum spunea si Twightshine, sansa ca sa pice un obiect precum tomahawkul de aur, pistolul Howdah, cureaua InnoGames, pusca de lunetist, si ce mai pica de la secrete/zvonuri este undeva sub cincizeci la suta, mai exact treizeci si trei la suta. Un singur lucru conteaza, ca pot pica si aceste secrete/zvonuri in cufare premium.
 

DeletedUser14023

Guest
Am luat 2 oțele pe Georgia , mi-a picat Peacemakerul lui BIlly și rețetea fabrică o cutiuță muzicală. Altceva mai bun ce putea să pice ?
 
Sus