Cum a fost prima data WESTUL

DeletedUser

Guest
crezi ca ne pacalesti?pe atunci nu erau forturi si imaginea e facuta de azi acu 5minute

Sunt printuri facute de mine aproximativ acum 1 an si jumatate:). Sunt imagini facute pt. niste tutoriale si ca sa nu editez dupa implementarea armelor de mana stanga am adaugat eu si slotul pt. arma. Pe atunci nu se stia nimic concret nici de forturi, nici de armele de batalie.

barsdi0.png


02misiunejh6.jpg


inv1yq7.png
 

DeletedUser

Guest
Ar trbui macar o zi in an sau o saptamana ca The West sa fie ca la inceput.fara arme cu aura.fara forturi fara o multime de munci.macar ceva timp sa realizam cum era..noi ce-i noi.


vai...imi aminte4sc de primul meu cont...George3000
eram pe l4 duelist era mare minune sa ajung la lvl 20/dar nu prea mam descurcat asa ca bye game...
 

DeletedUser

Guest
Ar trbui macar o zi in an sau o saptamana ca The West sa fie ca la inceput.fara arme cu aura.fara forturi fara o multime de munci.macar ceva timp sa realizam cum era..noi ce-i noi.


vai...imi aminte4sc de primul meu cont...George3000
eram pe l4 duelist era mare minune sa ajung la lvl 20/dar nu prea mam descurcat asa ca bye game...

Care fără arme cu aură?
Existau şi pe atunci arme cu aură, doar că puţini le aveau.
 

DeletedUser

Guest
La inceputuri nu erau arme cu aura....
Imi amintesc si acum,eram aventurier si ma bagasem intr-un oras..pe atunci munceam toti la constructie,si eu si muncitorii si duelistii:)....puneam indemanarile dupa ce misiuni imi trebuiau....
 

DeletedUser4243

Guest
deageaba vreti voi sa se mai deschida o lume foarte veche...ca la inceput...pe atunci west-ul era virgin,nu il descoperise nimeni,nu se stia nimic,se juca din pura distractie...nimeni nu avea o idee fixa,builturi,strategii,etc. cum sunt acum...acum nu ati cunoaste ce era pe atunci....o sa va faceti caracterul aventurier pe pune capcane ca sa avansati repede in level....care mai e distarctia?

Ce a fost,a fost o data in viata,imposibil de recuperat...
 

DeletedUser15693

Guest
Sunt printuri facute de mine aproximativ acum 1 an si jumatate:). Sunt imagini facute pt. niste tutoriale si ca sa nu editez dupa implementarea armelor de mana stanga am adaugat eu si slotul pt. arma. Pe atunci nu se stia nimic concret nici de forturi, nici de armele de batalie.

barsdi0.png


02misiunejh6.jpg


inv1yq7.png

Vai ce frumoase sunt amintirile.Pacat ca nu mai putem trai aceste momente.Nu erau multe cunoscute.Faceam munci de nivelul 1.Era simplitate si bucurie!Dar ce a fost a fost.Peste inca vreau 10-20 de updateuri vom vorbi despre cum a fost la inceput cu burie mare si ne vom reaminti cu a fost pe premea asta!
 

DeletedUser8851

Guest
eram al 2 primar al orasului El Dorado pe l1 dupa nuradin,kre desigur era intemeietorul..
:X
vremuri frumoase...xD
 

DeletedUser15693

Guest
As vrea sa stiu cum a fost cand a aparut primul update!0,01!<3W<3W<3W<3W
 

DeletedUser11192

Guest

Vai doamne.. parca update-ul asta a fost facut acuma 2 ani.. asta a fost modificat acum 2 luni.. vai chiar asa ce amintiri.. pe atunci va durea in partea dorsala de cum arata interfata muncii... dar acuma deh.. "amintiri". Inainte de update-uri va plangeati ca jocul e plictisitor.. acuma dupa update-uri va plangeti ca vreti ca inainte. Voua niciodata nu o sa va fie bine.
 

DeletedUser15693

Guest
Poate ar trebui ca atunci cand apare un obiect,misiune,arma secreta sau alceva sa nu se mai arate secretul!Astfel am retrai putin acele aventuri!Dar se vor face
N topicuri cu tema asta asa ca nu ar merge!
 

DeletedUser

Guest
Acum cu buildurile astea si misiunile s-a stricat tot farmecul jocului...imi amintesc cum eram pe lumea engleza un aventurier cu toate indemanarile varza,ca nu puteaf face nici o munca buna...

Pe lumea 1 am fost muncitor,tot cu indemanari varza,imi puneam punctele in functie de misiuni...
 

DeletedUser

Guest
Vai doamne.. parca update-ul asta a fost facut acuma 2 ani.. asta a fost modificat acum 2 luni.. vai chiar asa ce amintiri.. pe atunci va durea in partea dorsala de cum arata interfata muncii... dar acuma deh.. "amintiri". Inainte de update-uri va plangeati ca jocul e plictisitor.. acuma dupa update-uri va plangeti ca vreti ca inainte. Voua niciodata nu o sa va fie bine.

Daca culoarea fundalului era cea de acum, si "fatada" muncii era cea de atunci, dupa mine era perfect!
 

DeletedUser

Guest
cand s-a facut the-west era un mare chin...pentru ca nu se stia despre ce e vorba cum sa faci un form etc..dar in timp s-a dezvoltat si uite la ce am ajuns.....
 

DeletedUser

Guest
Era mai frumos la inceput:D. Nu se stiau atatea despre joc, nu existau atatea informatii, era intradevar o aventura. Totul era ceva nou ..

N-aveam forturi, scripturi, multe munci, informatii la cioclu, fara log al orasului, nu aveam multe lucruri. In schimb aveam denumiri ciudate de produse, dificultati mai mici la munci, premium pt. duel:).

ce premium?
 
Sus