Cum pot accesa The-West de pe telefonul mobil?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Din cate stiu exista un program pe care trebuie sa-l instalezi in telefon...dar mai bine imi spune cineva care foloseste asa ceva.Plec in weekend la munte la nijte prieteni si nu pot lasa contul balta.Multumesc anticipat.:D
 

DeletedUser

Guest
trebuie sa ai un browser bun,gen Opera Mini™ 4.2 .. :)
 

DeletedUser

Guest
Incearca sa accesezi site-ul dupa telefonul tau mobil si sa te loghezi, pentru asta nu necesita un program anume, ci doar browserul telefonului tau sa iti permita accesul .
 

DeletedUser

Guest
Din cate stiu exista un program pe care trebuie sa-l instalezi in telefon...dar mai bine imi spune cineva care foloseste asa ceva.Plec in weekend la munte la nijte prieteni si nu pot lasa contul balta.Multumesc anticipat.:D

Cu opera mini ... merge ok ...
Poti sa te loghezi etc dar nu poti da comenzi! Cel putin la mine asta se intampla ...
nu apare butonu de ok ...
 

DeletedUser

Guest
De fapt nul poti pune sa munceasca si sa vanda iteme... In rest merge p.s. Sunt de pe mobil si o sa fac o propunere
 

DeletedUser

Guest
Si telefonul respectiv trebuie sa "stie" flash...

gresit. nu trebuie sa stie flash
merge cu opera mini dar trebuie sa il lasi sa incarce pozele, altfel nu vezi butoanele. poze care sunt destul de mari si iti face trafic gprs imens.
cu opera mobile nu mi-a mers pentru ca nu stie javascript.
mai merge probabil cu safari-ul din iphone
 

DeletedUser

Guest
gresit. nu trebuie sa stie flash
merge cu opera mini dar trebuie sa il lasi sa incarce pozele, altfel nu vezi butoanele. poze care sunt destul de mari si iti face trafic gprs imens.
cu opera mobile nu mi-a mers pentru ca nu stie javascript.
mai merge probabil cu safari-ul din iphone

Merge cu opera mini da iti tre net nelimitat dar nu merge sa muncesti:d
 

DeletedUser

Guest
Raspunsuri offtopic!!

NU ai cum sa stai cu telefonul pe the-west!

Am incercat de pe telefoane atat cu Symbian cat si cu telefoane pe WM.
Am incercat N80, N95, E60, E90 cu diverse browere si nu merge! La fel si cu cele pe S.O. WM!

Eu zic ca topicul merge inchis!
 

DeletedUser

Guest
NU ai cum sa stai cu telefonul pe the-west!

Am incercat de pe telefoane atat cu Symbian cat si cu telefoane pe WM.
Am incercat N80, N95, E60, E90 cu diverse browere si nu merge! La fel si cu cele pe S.O. WM!

Eu zic ca topicul merge inchis!

Hai sati zic un secret:;) merge sa faci orice q telef pe the-west in afara de a pune caracterul la munca
 

DeletedUser

Guest
Hai sati zic un secret:;) merge sa faci orice q telef pe the-west in afara de a pune caracterul la munca

Asta am zis si eu: NU MERGE WESTUL PE MOBIL!
Pozele e normal sa le incarce.
PS: Pot juca jocuri de pe miniclip pe mobil dar nu merge jocul. Deci nu se pune vorba de resurse ci de implementare!
 

DeletedUser

Guest
paradoxal merge pe opera mini care e pe telefoanele antice dar nu pe browserele de pe telefoanele mai noi :D
@Rhadamast: eu am reusit sa si muncesc folosind opera mini.
 

DeletedUser

Guest
pe iphone se incarca, vezi harta poti sa citesti mesaje , rapoarte dar se misca prea greu si asta verificat cu wireless , chiar si pe desktop daca ai o conexiune mai proasta la net se incarca greu.
deci daca pana acum ai folosit telefonul pentru a te juca cand esti pe drum , in parc , la o cafea, se schimba treaba daca vrei sa joci the-west .. nu poti !
travian merge :D:D:D da e pauza pana pe 16 :P
 

DeletedUser

Guest
am intrat eu pe the-west cu nini opera 4.2 si a mers ... problema este ca se incarca greu... dar am reusit sa-l pun sa munceasca :D .... deci merge !!! ... o sa revin cu un filmulet ceva ....
 

DeletedUser

Guest
Mai , nu va mai vaicariti atata...Jocul merge perfect si pe mobil...si poti sa muncesti linistit...Eu inca nu am reusit sa ii schimb hainele , caracterului , dar in rest , merge absolut tot...

Eu folosesc un SPV M3100 , iar ca browser , folosesc Opera...
 

DeletedUser

Guest
ma eu am un n95 8gb iar cu browserul telefonului nu merge pt ca nu stie flash dar cu opera mini merge perfect!
nu pot sa fac doar actiuni unde normal de pe pc le trag cu cursorul...in rest pot sa`l pun sa munceasca si tot ce trebuie...asa ca paulTulcea nu mintii "poporul":))..apropo: si eu sunt din Tulcea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus