Cum pot accesa The-West de pe telefonul mobil?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nah, nu trebuie root. Se poate gasi sub forma de .apk, sunt niste tipi care l-au facut sa mearga pe aproape orice terminal android.
 

DeletedUser10567

Guest
Si asta e un thread mort? Nimeni nu mai e interesat de android vs. wp?
 

DeletedUser3941

Guest
Știi tu, e mult mai eficient și productiv să îți faci treaba cu ce ai decât sa intri pe forumuri la bălăcăreli cu oamenii care cred că ei au descoperit focul.
 

DeletedUser8280

Guest
Salut ! A reusit cineva sa vada o batalie pentru forturi pe tableta android ? Am o tableta samsung galaxy note 10.1 si cu orice browser incerc , la fiecare imi spune ca lipseste plugin .. am inteles ca trebuie flash player , dar pe google play nu gasesc si de pe net nu as lua ca sunt patit :mad:
stie cineva o modalitate sigura sa fac sa mearga ? Spuneti-mi , va rog , cum ati facut voi .
Multumesc ! :)
 

DeletedUser10117

Guest
Salut ! A reusit cineva sa vada o batalie pentru forturi pe tableta android ? Am o tableta samsung galaxy note 10.1 si cu orice browser incerc , la fiecare imi spune ca lipseste plugin .. am inteles ca trebuie flash player , dar pe google play nu gasesc si de pe net nu as lua ca sunt patit :mad:
stie cineva o modalitate sigura sa fac sa mearga ? Spuneti-mi , va rog , cum ati facut voi .
Multumesc ! :)


Incearca sa iei de pe filelist..daca nu ai incredere sa iei asa de pe google.ro
 

DeletedUser6410

Guest
Salut ! A reusit cineva sa vada o batalie pentru forturi pe tableta android ? Am o tableta samsung galaxy note 10.1 si cu orice browser incerc , la fiecare imi spune ca lipseste plugin .. am inteles ca trebuie flash player , dar pe google play nu gasesc si de pe net nu as lua ca sunt patit :mad:
stie cineva o modalitate sigura sa fac sa mearga ? Spuneti-mi , va rog , cum ati facut voi .
Multumesc ! :)

Incearca cu puffin browser
 

DeletedUser18806

Guest
dar nu exista aplicatie .apk sa intri direct pe THE-WEST...?
 

DeletedUser

Guest
Am facut eu una o data dar e acelasi lucru ca si cand ai intra in browser.
 

DeletedUser

Guest
Am facut eu una o data dar e acelasi lucru ca si cand ai intra in browser.
Orice tableta merge the west pea ea sa aibe android ultima versiune si programele pt net bune si viteaza mare la net ( nu prin wap,i bagi modem usb in ea cu abonament) Si merge de rupe tot.Va pot ajuta eu contra cost.Necesita prezenta fizica a tabletei in service-ul meu.Si da ramaneti fara garantie.Costa maxim 50 lei si trebuie cablul ei original usb.Care vrea sa imi dea pm.Si transportul il platiti voi sau veniti cu ea la mine.In 2 ore e gata.
 

DeletedUser26086

Guest
Sau puteti descarca PUFFIN BROWSER (multumesc patrat) si puteti accesa lejer the west si de pe telefon si de pe tableta.
 

DeletedUser

Guest
Orice tableta merge the west pea ea sa aibe android ultima versiune si programele pt net bune si viteaza mare la net ( nu prin wap,i bagi modem usb in ea cu abonament) Si merge de rupe tot.Va pot ajuta eu contra cost.Necesita prezenta fizica a tabletei in service-ul meu.Si da ramaneti fara garantie.Costa maxim 50 lei si trebuie cablul ei original usb.Care vrea sa imi dea pm.Si transportul il platiti voi sau veniti cu ea la mine.In 2 ore e gata.

Bagi modem USB in tableta...? Prin OTG? Daca tableta nu suporta OTG ce faci?
 

DeletedUser24094

Guest
Merge fortul, dat nu merg aventurile, nu pot vedea toată harta :D, cu puffin am încercat și nu merge, stiti alt browser cu care pot juca aventuri de pe telefon?
 
ar fi fost smecher sa existe aplicatie pentru The West. Exact asa cum exista pentru Elvenar, Tribal Wars, Forge of Empire, Grepolis, Warlords of Aternum sau mai nou God Kings.

Poate in viitorul apropiat isi fac timp developerii si creeaza o aplicatie si pentru The West. Sa ne fie mai usor si sa intram pe joc de oriunde. Chiar si de pe plaja :lol:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus