Cum sa fac????

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
cum sa fac bani repede si cat mai multi daca am arma de foc???nu reusesc sa strang bani repede...ce munci sa fac???multumesc


1. Verificati sectiunea de help, FAQ, incercati o cautare si verificati daca s-a mai discutat pe acea tema.
2. Asigurati-va ca titlul intrebarii este relevant (nu se admit titluri generice (intrebare, problema, etc)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pai conteaza si unde poti sa muncesti si daca dai un search cred ca gasesti ceva despre asta deci nu mai fa Thread-uri aiurea ;)
 

DeletedUser

Guest
cum sa fac bani repede si cat mai multi daca am arma de foc???nu reusesc sa strang bani repede...ce munci sa fac???multumesc



Transporta munitia- Aici depinde de ce noroc ai ...
Incearca sa faci Questurile pe clasa.


P.s: Stiu un sfat de a va imbogatiti foarte usor si de a creste in acelasi timp. Un fel de parcurs pe niste Indemanari si care da roade ..
 

DeletedUser

Guest
Lucrezi la spargere ambuscada,sarlatan,lucreaza ca mercenar etc
 

DeletedUser

Guest
Hahaha ... Da omu e duelist nu e pe ascundere sau conducere si nici pe full impuscare , si , presupunand ca e nivel mic la lvl tot nai face nimic:P
 

DeletedUser

Guest
Impartire in parcele,tipareste ziarul *The-western stars*,Exploatare de aur.La lv mare faci sarlatan,hot de morminte si altele.
 

DeletedUser

Guest
level mic -impartire in parcele, tiparire ziar the-western star,exploatare de aur
level putin mai mare -construieste sicrie.transporta munitia[gasesti produse]

sau dueleaza-te

mai multe detalii www.weststats.com
 

DeletedUser

Guest
iti iei premium de salariu, pui indemanarile pe 'pune capcane' si muncesti la 'fura cai' de unde iei intre 250-350$/2ore+ 1-2sei a cate 40$ bucata
 

DeletedUser

Guest
Eu la lvl mic impartire in parcele pt $ si pt exp mergi in cercetare(faceam 115exp pe 2 ore la motivatie 90%)
 

DeletedUser

Guest
daca ai level mic poti lucra la Împărţire în parcele sau Tipărire ziar *The Western Star*
 

DeletedUser

Guest
Cred ca ai nivel mic,de altfel nu intrebai.
Impartire in parcele;
Construieste sicrie;
Tipărire ziar *The Western Star*;
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus