Cum trec de Hot

DeletedUser

Guest
Sal care stie cum sa trec de hot cel care a furat vulturu de aur:| ca am pierdut toata vaitza si degeaba mereu am batut care stie modalitate moata sa mio zica si mie:Dnu mai pot de nervi:mad:

te rog sa-ti editezi postul astfel incat sa fie inteligibil pentru toata lumea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
incearca sa pui tinta pe capui lui la toate loviturile , apoi daca tot nu merge mareste-ti skilurile la duel !

LE: pentru madness - asta e o idee , daca vrei sa-i iei cat mai multe puncte poti dai doar la cap ... daca ai skill-ul bun faci damage maxim si il invingi . ( la faza cu trebuie nu te cred , faci cum vrei ... omu a cerut o idee si cred ca daca incearca nu are de pierdut decat o runda ... plus ca a cerut idei de la cine l-a invins pe hot )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1011

Guest
nu face cum zice joseph .... intr-un duel tinta nu trebuie sa stea numai pe cap. Incearca sa il tintesti in maini si la cap. Spor la treaba.
 

DeletedUser

Guest
raspunsul lui j0zeph e unul ce s-a dovedit a fi bun si in cazul meu. am esuat de 3 ori in duelul cu hotul, inainte de a pune tinta tot timpul pe cap

nu spun ca e o tactica buna in duelul cu alti jucatori. dar in cazul acestei misiuni pare a fi tactica necesara

PS: acesta nu e un raspuns oficial. e bazat doar pe o observatie personala.
 

DeletedUser

Guest
Ca sa nu ma loveasca eu m-am ferit intai in dreapta pe urma in stanga de doua ori si pe urma iar in dreapta. Asa nu am mai incasat nici o lovitura.
 
Sus