Cum trec de misiunea cu bumbacul?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am ajuns la misiunea cu bumbacul si nu stiu sa trec de ea.Mi-am pus muncitorii sa stea o ora sa culeaga bumbac,mi-a aparut ca au lucrat,am luat 7 pct experienta,am trecut la nivelul 2,dar la misiuni imi apare tot Bumbac 0/1.

Cum fac?
 

DeletedUser

Guest
Mai stai o ora la bumbac. Eventual mergi si intr-un oras si te rogi un pic (unii spun ca ajuta).
 

DeletedUser

Guest
Munceste in jurul la 2 ore si o sa-ti iasa bumbacul pe nas
 

DeletedUser

Guest
Trebuie sa iti apara in raport trifoiul si cu poza bumbacului ca sa castigi efectiv bumbacul , atfel ai castigat doar ce mai scria acolo , si anume experienta si bani .
Daca iti apare si semnul exclamarii atunci ai pierdut viata in timpul jobului datorita accidentarii .

Spor !
 

DeletedUser1011

Guest
jozeph nu stiu daca ai citit intrebarea dar el a intrebat CUM FACE MISIUNEA... nu unde da sa vada daca a luat...
 

DeletedUser

Guest
am citit intrebarea ( el nu castigase bumbac la munca => nu putea incheia misiunea )

i-am raspuns ca tre sa i apara bumbac in raport => face misiunea :)
cred ca asta era prb , anunta-ma flavium daca reusesti ceva progrese sau daca ai alte probleme .

spor!
 

DeletedUser

Guest
Am ajuns la misiunea cu bumbacul si nu stiu sa trec de ea.Mi-am pus muncitorii sa stea o ora sa culeaga bumbac,mi-a aparut ca au lucrat,am luat 7 pct experienta,am trecut la nivelul 2,dar la misiuni imi apare tot Bumbac 0/1.

Cum fac?

mai dai odata sa muncesti, de 2 ori, sau de cate ori e nevoie.

totusi fi atent la motivatie! prea multe ore consecutiv la acelasi job rezulta in scaderea sanselor de a gasi obiecte

iti va apare in raport daca vei gasi bumbac

raspuns primit, topic inchis
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus