Curea română

DeletedUser

Guest
Nume sugestie: Curea română
Descriere sugestie: Este usor,pe www.tw-db.info vedem curele cu multe tari dar nu cu romania propunerea mea este usoara sa se faca una si pentru noi
poza:
curearomana.jpg

Avantaje: Am fi si noi bagati in seama
Am avea si noi cureaua nationala
Dezavantaje: Chiar niciuna
POT SA VA INTREB ATUNCI CU CE II AJUTA PE GERMANI FRANCEZI ITALIENI CA AU CUREAUA LOR DACA O AU PE CEA BRITANICA?DAR TOT O AU SI EI PE A LOR ASA CUM SI NOI AR TREBUI SA O AVEM
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
<3W<3W<3W<3Wpro deoarece si romania trebuie bagata in seama
 

DeletedUser

Guest
Nu prea ar avea sens...
Acele curele au steagul acela doar de forma:stickout:
Costa la fel si au acelasi bonus:eek:
 

DeletedUser

Guest
simbolic ar conta si pentru noi...e a si cum...facem la rusi la olandezei care deabia joaca the-west pe acolo si aici,una din cele mai populate siteuri the-west nu apare?
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece nu is are rostul deoarece romania nu este o tara tare importanta
 

DeletedUser

Guest
cu ce sens ?

toate curelele au acelasi bonus si acelasi pret ?

poate doar simbolic ... dar nu o sa joci mai bine cu ea

deci... contra
 

DeletedUser

Guest
CONTRA deoarece nu is are rostul deoarece romania nu este o tara tare importanta

bai tu vorbesti politic? ai zis ceva patetic,the-west.ro este unul din cele mai populate din west.de si .net daca au mai mult,noi nu vorbim politic aici,ar trebui sa avem neaparat cureaua romana ca simbol
Bravo tie de ce porcarie ai scris in tastele alea:(
 

DeletedUser

Guest
Pro
Si noi am fost importanti.....pana a venit boc la conducere
 

DeletedUser

Guest
Pro,pana la urma si noi suntem o tara,de ce noi mereu trebuie sa fim evitati?
 

DeletedUser

Guest
Man pe mine nu ma intereseaza ca sunt la fel ricky a pus indemanarile care erau la curea doar ca a modificat steagu,se poate baga alte indemari,si pana la urma suntem nimic?(oricum ideile aste nu se implementeaza)
 

DeletedUser12447

Guest
PRO,mi-ar place sa imi pun cureau asta decat celelalte...
 

DeletedUser

Guest
cu ce sens ?

toate curelele au acelasi bonus si acelasi pret ?

poate doar simbolic ... dar nu o sa joci mai bine cu ea

deci... contra

dar ceilalti joaca mai bine daca au cureaua lor?,parca decat noi nu avem cureaua asta
POT SA AV INTREB ATUNCI CU CE II AJUTA PE GERMANI FRANCEZI ITALIENI CA AU CUREAUA LOR DACA O AU PE CEA BRITANICA?DAR TOT O AU SI EI PE A LOR ASA CUM SI NOI AR TREBUI SA O AVEM
 

DeletedUser

Guest
dar ceilalti joaca mai bine daca au cureaua lor?,parca decat noi nu avem cureaua asta
POT SA AV INTREB ATUNCI CU CE II AJUTA PE GERMANI FRANCEZI ITALIENI CA AU CUREAUA LOR DACA O AU PE CEA BRITANICA?DAR TOT O AU SI EI PE A LOR ASA CUM SI NOI AR TREBUI SA O AVEM

12.gif


Va place cureaua lui?

El nu are preferinte'
 

DeletedUser6433

Guest
crezi ca thewest mai cheltuieste niste bani sa faca niste curele care numai romanii o sa ii poarte?:|
 
Sus