Curea română

DeletedUser10049

Guest
dar ceilalti joaca mai bine daca au cureaua lor?,parca decat noi nu avem cureaua asta
POT SA AV INTREB ATUNCI CU CE II AJUTA PE GERMANI FRANCEZI ITALIENI CA AU CUREAUA LOR DACA O AU PE CEA BRITANICA?DAR TOT O AU SI EI PE A LOR ASA CUM SI NOI AR TREBUI SA O AVEM

De accord ! PRO !
 

DeletedUser

Guest
Contra.

1. Putin ma doare pe mine ca e steagul Romaniei si nu e steagul Japoniei pe curea daca are aceleasi bonusuri.
2. Curelele de orice nationalitate nu pot fi obtinute in joc.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA deoarece nu is are rostul deoarece romania nu este o tara tare importanta

Nu esti din romania? Stiu ca tara noastra este varza din cauza conducerii de c****t. Dar... simbolic pentru noi ar fie curea cu steagul romaniei... PRO
 

DeletedUser

Guest
Contra. Se adauga numai curele cu tarile care existau pe atunci prin west :)
 

DeletedUser

Guest
Contra. Se adauga numai curele cu tarile care existau pe atunci prin west :)

si in ce perioada era ma rog vestul salbatic? sa vad daca chiar ai zis ceva cu mintea sau doar ca sa zici contra si era cumva in portugalia vestul salbatic? sau in suedia?
 

DeletedUser

Guest
de cersetori si de manelistii de la paris sau de imigranti
Din pacate, aia ne reprezinta ca natie...

si in ce perioada era ma rog vestul salbatic?
La el acum se intampla vere. Vezi ca acu' scoate derringeru' din vaza de pe birou si iese prapad :P

PS: Ideea in sine e una patriotica, insa tind sa cred ca exista chestii mai importante de pus la punct de la ultimul update incoace... Totusi, ai un PRO de la mine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16732

Guest
pro
nu e o idee rea...cred k s-a luat cont de tarile in carr se joaca The West
 

DeletedUser

Guest
Pro

CONTRA Romania nu e o Tara inportanta, au fost puse pe curele Doar statele cele mai inportante depe toata planeta, si cele mai mari, si puternice, si si dezvoltati in multe sferi!

ma tu esti roman sau francez?!?!:mad:


ar fii frumos si simbolic pt noi sa avem cureaua cu romania decat cu franta(tara de rahat)


eu sunt Pro
 

DeletedUser

Guest
Pro....
Ar simboliza ceva si pentru noi...Macar intr-un joc sa se stie si de noi!
Dar cred ca ar suna mai bine Curea Romaneasca....
Nu?
 

DeletedUser

Guest
Frate pentru o curea natinoala , trebuie sa ai o tara care a facut ceva si care are o imagine nationala buna , nu ca a noastra , peste tot suntem vazuti ca ciorditori , necivilizati etc....
Deci CONTRA , oricum nu se va accepta , aveti deja toate curelele de mai vreti una?
 

DeletedUser

Guest
PRO
SI ROMANIA TREBUIE LUATA IN SEAMA NU E EA CINE STIE CE TARA DAR JUCAM SI NOI THE WEST:mad:
 

DeletedUser

Guest
CONTRA deoarece nu is are rostul deoarece romania nu este o tara tare importanta

mai cunosti u alta tara din jurul nostru care sa aiba toate formele de relief???



pro,si romania joaca the west.sunt 173.ooo si ceva .... altii nu au nici 100.000 de playeri

deci PRO meritam si noi sa fim bagati in seama undeva
 

DeletedUser

Guest
contra,
nu conteaza steagul de pe ea din moment ce toate dau aceleasi bonusuri ;)
 

DeletedUser

Guest
ce sa iti alyceva decat PRO....dar chestia asta a fost dezbatuta si pe forumul beta ...si am impresia ca chia spitfire a deschis discutia...si nu cred ca se va intampla asa ceva...
 
Sus