Curea română

DeletedUser

Guest
Dacă e de naţionalitate maghiară nu înseamnă că ştie limba maghiară, sau că nu are dreptul de a sta pe un forum românesc.
:) Nu cred că te deranjează cu ceva.

ON:
Contra, e o idee aiurea, nu văd cu ce i-ar încânta pe români. Cu sau fără steag pe TW, România rămâne tot ascunsă.

Si de ce sa ramanem asa:confused:Vrei sa stam toata viata ascunsi si sa nu fim bagati in seama de nimeni:mad:Stai tu ascunsa dar noi vom lupta pt aceasta curea<3W
 

DeletedUser

Guest
Si de ce sa ramanem asa:confused:Vrei sa stam toata viata ascunsi si sa nu fim bagati in seama de nimeni:mad:Stai tu ascunsa dar noi vom lupta pt aceasta curea<3W

Tot ce am vrut să spun e că acea curea, chiar dacă se implementează, nu ne ajută cu nimic(să ieşim totuşi din abisul ăsta).
 

DeletedUser16663

Guest
CONTRA Romania nu e o Tara inportanta, au fost puse pe curele Doar statele cele mai inportante depe toata planeta, si cele mai mari, si puternice, si si dezvoltati in multe sferi!

Da maltratezi limba romana in ultimul hal! Nu te dor degetele cand scrii in asemenea mod?! Saraca tastatura, ii aud si acum urletele de durere dupa randurile scrise de tine...

ON TOPIC: PRO
Ca sunt nationalist, uite d-aia!!!
:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Nume sugestie: Curea română
Descriere sugestie: Este usor,pe www.tw-db.info vedem curele cu multe tari dar nu cu romania propunerea mea este usoara sa se faca una si pentru noi
poza:
curearomana.jpg

Avantaje: Am fi si noi bagati in seama
Am avea si noi cureaua nationala
Dezavantaje: Chiar niciuna
POT SA AV INTREB ATUNCI CU CE II AJUTA PE GERMANI FRANCEZI ITALIENI CA AU CUREAUA LOR DACA O AU PE CEA BRITANICA?DAR TOT O AU SI EI PE A LOR ASA CUM SI NOI AR TREBUI SA O AVEM

pro,sa fim si noi bagati in seama:)
 

DeletedUser

Guest
CONTRA Romania nu e o Tara inportanta, au fost puse pe curele Doar statele cele mai inportante depe toata planeta, si cele mai mari, si puternice, si si dezvoltati in multe sferi!

OF:Moldovean nespalat , nu injur toata moldova sa sariti cu gura la mine , doar ca ma enerveaza pustiu :)
ON:Contra , mai multe comunitati tw au vrut sa fie steagul lor pe curea , deci nu se poate , imi pare rau :)
 

DeletedUser

Guest
Pro
Odata ce sunt mai multe steaguri ale diferitor tari pe acele curele mi se pare normal sa ne aflam si noi si restul tarilor unde se afla un server de "the-west"
Daca romii(tiganii) ne fac de ras prin diferite tari asta nu inseamna ca trebuie sa fim exclusi,pentru ei romania=tigani,si prin acest lucru au dovedit ca sunt rasisti
 

DeletedUser

Guest
Pro,sa fim si noi bagati in seama,nu doar tarile importante,ca irlanda,au dreptul sa aiba o curea.

Sau mai bine sa fie pe fiecare server o singura curea.Pe .ro cu romania,pe .de cu germania,etc...

Ca sa aratam ce vrem ce vrem,am putea sa nu mai purtam deloc curea.Ce parere aveti ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
SI inca ceva , de ce nu e steagu' la forturi cu Romania :)) ?
 

DeletedUser

Guest
Sa fim seriosi...daca Romania este o tara in care se joaca in masa TW , ar trebuii sa avem si noi asa mici " chilipiluri"...Sunt necesare...
 
Sus