Danny Tommy - cel mai mare tepar !

DeletedUser

Guest
Astazi am vrut sa inchei o afacere cu Danny Tommy , insa , el se tine de prosti , deci am fost tepuit . I-am oferit Revolverul lui Elfego Baca , Cureaua lui Elfego Baca si Revolverul militar al lui Ike pe Pusca Chingachgook . Am pus eu primul , iar cand am terminat de pus , a iesit , dupa a intrat si m-a sters de la prieteni . :) Dovada :
IMG_20130720_115250.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10117

Guest
Astazi am vrut sa inchei o afacere cu Danny Tommy , insa , el se tine de prosti , deci am fost tepuit . I-am oferit Revolverul lui Elfego Baca , Cureaua lui Elfego Baca si Revolverul militar al lui Ike pe Pusca Chingachgook . Am pus eu primul , iar cand am terminat de pus , a iesit , dupa a intrat si m-a sters de la prieteni . :) Dovada :
IMG_20130720_115250.jpg

Pai daca esti....,cine te-a sa faci prostia asta,pusca lui chingaw nu este chiar asa de valoroasa,dar totusi puteai sa pui macar 1-2 iteme nu toate 3

Dar cum e proverbu ala,prostia se plateste.
 

DeletedUser

Guest
Pai daca esti....,cine te-a sa faci prostia asta,pusca lui chingaw nu este chiar asa de valoroasa,dar totusi puteai sa pui macar 1-2 iteme nu toate 3

Dar cum e proverbu ala,prostia se plateste.
Nu e vorba de prostie . :)) Cu el am mai incheiat un schimb inainte si am facut la fel , si nu m-a tepuit . Si stiu ca pusca ching nu valoraeza atat , insa aveam nevoie ca sa fac setul de arme ching . :)
 

DeletedUser20130

Guest
Inca o dovada ca cei de la Inno sunt lenesi nu implementeaza un sistem de trade.
 

DeletedUser24877

Guest
Inca o dovada ca cei de la Inno sunt lenesi nu implementeaza un sistem de trade.

Corectie:Inca o dovada ca nu va invatati minte sa nu mai va faceti prieteni dupa ureche. te vrajesc si pe neasteptate iti goleste rucsacul
 

DeletedUser

Guest
Corectie:Inca o dovada ca nu va invatati minte sa nu mai va faceti prieteni dupa ureche. te vrajesc si pe neasteptate iti goleste rucsacul
Un sistem de trade nu ar strica . Si nu e vorba de "prietenie dupa ureche" , e vorba de obsesia unora pentru un simplu JOC .
 

DeletedUser10117

Guest
Un sistem de trade nu ar strica . Si nu e vorba de "prietenie dupa ureche" , e vorba de obsesia unora pentru un simplu JOC .


Poate pentru unii este un simpu joc,dar pentru aceia care baga bani nu mai este un simplu joc(este obsesie).
Un joc trebuie sa te relaxeze.
 

DeletedUser24699

Guest
Nu se poate face nimic pentru teapa care ti-ai luat-o. Tot ce poti sa faci este sa-l pui la topicul special pentru tepari, ca sa nu se mai arda si altii.
 

DeletedUser

Guest
mda

ce e cel mai rau este ca au ajuns sa se planga si cei care dau tepe!!!
ce zici domnule Andrew Sword, tu care imi explicai ca "e bine sa te ridici de pe urma fraierilor sau copiilor din joc "? a fost bine cand ai pus itemele? postul tau ma face sa ma simt un pic mai bine acum :ras:
 
Sus