Desene de mana ...

DeletedUser

Guest
aaaa....nu am cuvinte....este ff frumoasa si teai ocupat de aspectul fiecarui detaliu;)
vro zeita din grecia antica nu desenezi?:D
 

DeletedUser

Guest
omerta bravo frumos desen chiar ca ai fost atent la ultimul detaliu a scris pana si data
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
frumos omerta (faci una si cu ingerul din biblioteca?)
seamana cu angelina jolie?
 

DeletedUser

Guest
frumos omerta (faci una si cu ingerul din biblioteca?)
seamana cu angelina jolie?

Intradevar, seamana cu Angelina Jolie. Este o imagine a Reginei Olimpia ( Olympias ), sotia Regelui Filip al 2-lea ( Philip ) si mama lui Alexandru cel Mare ( Alexander ) din filmul cu acelasi nume. Alexander.
 

DeletedUser

Guest
Inca un desen..
 

Atașamente

  • DSC05299.jpg
    DSC05299.jpg
    104,6 KB · Vizualizări: 56

DeletedUser

Guest
am incercat si eu ceva:))..nu se vede prea bine:(..in realitate arata mai bine..sa vedem daca ghiciti pe cine am incercat sa fac:))..
 

Atașamente

  • DSC01102.jpg
    DSC01102.jpg
    81,7 KB · Vizualizări: 185

DeletedUser

Guest
3 caluti...

3caluti.jpg


foarte frumos, eu am desenat de mana un trandafir, cred ca mia iesit frumos, acum nu sunt de pe pc-u personal, mai tarziu o sal pun si eu aici
 

DeletedUser

Guest
am incercat si eu ceva:))..nu se vede prea bine:(..in realitate arata mai bine..sa vedem daca ghiciti pe cine am incercat sa fac:))..

super tare PWG putine retusuri si o sa fie MONALISA, sau chiar ea e ? eu itzi dau un 9* (de la 1 spre 10)
 

DeletedUser

Guest
ce frumos eu am vrut intr-o zi sa desenez un prieten si am desenat o maimuta:(
 

DeletedUser

Guest
ce frumos eu am vrut intr-o zi sa desenez un prieten si am desenat o maimuta:(

era doar o viziune de a ta :))

Trebuie sa propunem un concurs, dar fara premii, doare reputatie:P
fiecare sa deseneze ceva din natura, o floare...ceva...orice:P
 

DeletedUser

Guest

da:))...o incercare nereusita:))..

PWG fara suparare e buna la sperietoare de ciori

este facuta in creon de 50 bani...si guma am avuto doar pe cea de la creon:D..asa ca nu ma asteptam sa iasa extraordinar..

e ascendentul din maimuta acolo la pwg
posibil..este o femeie din perioada renasterii deci..pe atunci nu erau la fel de dezvoltati:))

si cum am mai spus in realitate desenu arata mai bine..poza este facuta cu telefonu mobil..iar detaliile nu se prea vad..
 

DeletedUser

Guest
super tare PWG putine retusuri si o sa fie MONALISA, sau chiar ea e ? eu itzi dau un 9* (de la 1 spre 10)

ea e..pe ea am incercat sa o desenez:D..e bine ca macar seamana daca ati recunoscuto..mersi pentru nota.

am gresit punandui ochii si nasul prea sus..iar la gura nu ma prea pricep..in rest eu zic ca a iesit binisor:D..
 

DeletedUser8041

Guest
p wc u ai fakt pe mata colo?/


Edited by 0merta

4.1 Jignirile de orice fel împotriva altor jucători sunt interzise
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
rog adminii sa verifice ip-u acelui cont si sa se uite ce utilizatori de pe forum au acelasi ip;)..
 
Sus