Despre Crafting

DeletedUser

Guest
Nu prea am inteles la ce folosesc produsele scoase de fierar :(.

Pana acum pot face:

Arma ascutita (o lama lustruita), creste damage-ul la ce? La arma alba, la arma de foc sau arma de batalie?

Baioneta (o baioneta ce o puteti atasa armei de foc), asta la ce creste damage-ul??
 

DeletedUser

Guest
de unde fac rost si de alte retete?

Esti culmea, ai citit macar tot tutorialul sau citesti doar numele topicului?
14l4gmh.gif



RETELE LE GASESTI LA PIATA/MUNCI CU NOROC/NEGUSTOR.
 

DeletedUser

Guest
Nu prea am inteles la ce folosesc produsele scoase de fierar :(.

Pana acum pot face:

Arma ascutita (o lama lustruita), creste damage-ul la ce? La arma alba, la arma de foc sau arma de batalie?

Baioneta (o baioneta ce o puteti atasa armei de foc), asta la ce creste damage-ul??


Chiar nu stie nimeni raspunsul?!
 

DeletedUser

Guest
Nu prea am inteles la ce folosesc produsele scoase de fierar :(.

Pana acum pot face:

Arma ascutita (o lama lustruita), creste damage-ul la ce? La arma alba, la arma de foc sau arma de batalie?

Baioneta (o baioneta ce o puteti atasa armei de foc), asta la ce creste damage-ul??

Lama ascutita o poti folosi in 2 dueluri, baioneta tot in duel este folosita.
 

DeletedUser

Guest
Cat esti de sigur? Eu am auzit ca baioneta foloseste la fort!!!
 

DeletedUser4693

Guest
Baioneta e valabila o lupta de fort. Nu mai vorbiti prostii.
 

DeletedUser14546

Guest
Studiu de caz

Ca bucatar, ca sa fac Carne Tocata, am nevoie de 1 tocator, 1 cutit, 4 sunci si 3 cotlete. Cutitul si tocatorul, trebuie sa le cumpar.

Intrebarea mea e: dupa ce toc carnea, cutitul si tocatorul imi raman, sau trebuie sa le cumpar din nou?
 

DeletedUser

Guest
Studiu de caz

Ca bucatar, ca sa fac Carne Tocata, am nevoie de 1 tocator, 1 cutit, 4 sunci si 3 cotlete. Cutitul si tocatorul, trebuie sa le cumpar.

Intrebarea mea e: dupa ce toc carnea, cutitul si tocatorul imi raman, sau trebuie sa le cumpar din nou?

Le cumperi iar. :)
 

DeletedUser7274

Guest
CRAFTINGUL ESTE ABEA LA INCEPUT, INDATA CE SE AFLA CEVA NOU VOI ADAUGA/MODIFICA.[/QUOTE]

*abia(abea = a consuma lichide CORECT: a bea)greu cu limba romana aviz sudistilor care POCESC dupa propria pofta sau conform noului vocabular de neo oltean neo cocalaresc limba pur romana ma ceva pe prazu vostru care nu se compara cu ceapa romaneasca
 

DeletedUser

Guest
CRAFTINGUL ESTE ABEA LA INCEPUT, INDATA CE SE AFLA CEVA NOU VOI ADAUGA/MODIFICA.
*abia(abea = a consuma lichide CORECT: a bea)greu cu limba romana aviz sudistilor care POCESC dupa propria pofta sau conform noului vocabular de neo oltean neo cocalaresc limba pur romana ma ceva pe prazu vostru care nu se compara cu ceapa romaneasca

ok .
ai uitat niste virgule, galatiul nu e in olt-nici sud(mai invata niste geografie). pleaca de aici , iti pute gura si cade forumul....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
CRAFTINGUL ESTE ABEA LA INCEPUT, INDATA CE SE AFLA CEVA NOU VOI ADAUGA/MODIFICA.

*abia(abea = a consuma lichide CORECT: a bea)greu cu limba romana aviz sudistilor care POCESC dupa propria pofta sau conform noului vocabular de neo oltean neo cocalaresc limba pur romana ma ceva pe prazu vostru care nu se compara cu ceapa romaneasca

am o vaga impresie ca galatiul este in regiunea moldovei
 

DeletedUser

Guest
Daca sunt un aventurier bazat pe munci .deci am nev de energie si motivatie de munca..E bine dak am ales Sarlatanul?
 

DeletedUser2854

Guest
CRAFTINGUL ESTE ABEA LA INCEPUT, INDATA CE SE AFLA CEVA NOU VOI ADAUGA/MODIFICA.

*abia(abea = a consuma lichide CORECT: a bea)greu cu limba romana aviz sudistilor care POCESC dupa propria pofta sau conform noului vocabular de neo oltean neo cocalaresc limba pur romana ma ceva pe prazu vostru care nu se compara cu ceapa romaneasca

Vai maiestate!Ma uimiti cu inteligenta dumneavoastra superioara, abea de mai pot sta pe scaun pentru ca razele inteligentei dumneavostra imi trece prin monitor!
 

DeletedUser

Guest
Care este cea mai avantajoasa meserie pentru un aventurier ? Sau cea cu care castigi mai multi bani.
 

DeletedUser

Guest
Bara aia de la crafting care imi arata ce sanse am sa primesc un punct de indemanare la mestesug mai creste, sau ramane asa?Acum am "Sanse mici sa primesti un punct de indemanare la mestesug".
 
Sus