Despre Crafting

DeletedUser

Guest
Altor player-i cu alte meserii,le trebuiesc acele iteme ca sa faca alte chestii.


Si tie or sa iti trebuiasca obiecte de la altii cu alte meserii ca sa faci ce iti trebe



Sper ca m-ai inteles :d:d

Nu cred ca ii trebuie nimanui un peste invelit in ziar, un sos, o prajitura sau carne tocata...astea nu folosesc nimanui:tumble:
 

DeletedUser

Guest
Cum sa imi pun indemanarile pt meseria de bucatar si pt cea de sarlatan ?
 

DeletedUser

Guest
Cum sa imi pun indemanarile pt meseria de bucatar si pt cea de sarlatan ?

cum adica sa pui indemanarile pt sarlatan si bucatar?....

Trebuie si anumite indemanari sau asa ceva?.....
Sau te referi ca sa poti face toate muncile pt craftin.....:huh::huh:
 

DeletedUser

Guest
Se refera la faptul ca,vrea sa deblocheze meseriile care ii sunt necesare achizitionarii de produse,de care are nevoie la craf.
 

DeletedUser

Guest
daca sunt muncitor full pe constructie ce s-ar potrivi?:blink::blink:

Aici e mai greu de ales, dupa cum vezi nimic nu te ajuta la construit.Te-as sfatui sa te axezi pe altceva, sau sa te gandesti la ce vrei sa te axezi in viitor.
 

DeletedUser

Guest
Daca sunt soldat axat pe aventuri si dueluri, ce ar trebui sa aleg?
 

DeletedUser19950

Guest
Dar bonusurile de la bucatar ( +15 ferire, +2 carisma) cit timp tine
 

DeletedUser

Guest
eu am un adventurier pe capcane are lvl 20 pe la un 40 vreau sa dau reskill si sa il fac pe duel ce meserie imi recomandati?
 

DeletedUser8280

Guest
Salut!Sunt un duelist axat pe dueluri.:shoot::shoot:Ce meserie imi recomandati? (lvl 20)

M-as face fierar dar nu pot lucra la muncile necesare pentru obiecte.
 

DeletedUser

Guest
Salut!Sunt un duelist axat pe dueluri.:shoot::shoot:Ce meserie imi recomandati? (lvl 20)

M-as face fierar dar nu pot lucra la muncile necesare pentru obiecte.

Obiectele le poti cumpara de la piata, sau la nivel mai mare vei putea debloca muncile respective.
 

DeletedUser

Guest
Salutare.

A gasit cineva ultima reteta de la fierar si daca da, imi poate arata unde?
 

DeletedUser

Guest
Toate retele le gasesti la munci sau negustor.

Te rog sa-mi arati un print screen cu muncile la care s-a gasit, un link, ceva....

Eu stiu ca ultimele 2 retete nu se gasesc la negustor. Chiar esti sigur pe ce zici sau a fost doar un raspuns pe fuga?
 
Sus