Despre Crafting

DeletedUser18294

Guest
retetele de bucatar si nu numai ,,peste 500 gen;
Prepară gulaș
Prepară coaste de porc
Fă conserve din boabe de fasole...si altele de la alta meseria,,
Apar si la negustor????
 

DeletedUser14746

Guest
retetele peste 450 parca le gasesti doar la munci si cufere!
 

DeletedUser

Guest
eu am gasit reteta de 450-prepare cina domnului la munca Lucreaza ca negustor ambulant
 

DeletedUser

Guest
Multe retete de 450 pdc, am gasit la distruge bandele au inceput sa pice cam la valoarea de drop 2800.
Nu as zice ca este doar o intamplare (prea au picat multe).
Mai am munci (normal) cu valoare de peste 3500 dar nu a picat nici o reteta.
 

DeletedUser

Guest
ai facut un terchea berchea de ghid...n`am inteles absolut nimic din el...o mare pierdere de timp...
 

DeletedUser593

Guest
ai facut un terchea berchea de ghid...n`am inteles absolut nimic din el...o mare pierdere de timp...

Ești liber sa faci unul mai bun. Apropo, regulamentul l-ai înțeles? Vezi poate ai ceva greșit la semnătura.
 

DeletedUser

Guest
ai facut un terchea berchea de ghid...n`am inteles absolut nimic din el...o mare pierdere de timp...

Acest ghid a fost facut acum mult timp, ultima actualizare fiind acum un an. De atunci s-au schimbat multe iar eu cum nu mai joc TW si nu mai sunt la curent cu tot ce tine de craft ca sa-l actualizez.
Totusi, te invit pe tine sa faci altul mai bun, banuiesc ca esti capabil daca tot esti un mare critic.
 

DeletedUser

Guest
Daca sunt Muncitor...

Daca sunt muncitor pe constructie ce craft sa imi iau?
 

DeletedUser

Guest
Sunt bazat ep misuni cu clasa de caracter duelist.Mai incolo ma bazez pe duel sau pe fort ferire/tintire...Ce meserie e buna?
 

DeletedUser22509

Guest
daca vei fi pe fort - fierar daca vei fi duelist sarlatan/fierar
 

DeletedUser20284

Guest
pentru un aventurier pe comert ce ar merge mai bine?......bucatar?
 

DeletedUser

Guest
sunt aventurier axat pe nivel si facut de misiuni , ce ar trebui sa ma fac , sarlatan sau bucatar?
 
Sus