Despre Filme/Seriale si tot ce tine de ele

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser6410

Guest
Toate discutiile despre filme se vor tine in acest topic



Orice tema deschisa pe acest subiect va fi considerata drept spam si se va trata ca atare.
 

DeletedUser

Guest
Multumesc pentru ca ai inchis toate acele topicuri inutile.

Si ca sa nu fiu off: Ati vazut filmul "War Horse" ?
 

DeletedUser7008

Guest
Multumesc pentru ca ai inchis toate acele topicuri inutile.

Si ca sa nu fiu off: Ati vazut filmul "War Horse" ?

Inca nu.
M-am uitat la trailer si din cate am vazut pare interesant, o sa-mi fac timp pentru el. Momentan sunt ocupat cu "Supernatural"....:)
 

DeletedUser5540

Guest
Seriale: Spartacus, Game of Thrones, Modern Family, How i met your mother, The mentalist, Walking Dead, Blue mountain state, Deadwood, Band of brothers, Pacific...
Vi le recomand pe toate.
 

DeletedUser

Guest
Am vazut a 3 a sau a 4 a oara Gladiatorul :)) , prea tare filmul.
Hmm , ma gandeam sa ma uit la 300! , dar am auzit ca e cu monstrii , si voiam ceva mai real.
Iar pe partea SF , sa ma uit la Harry Potter sau la Lord of the Rings?
 

DeletedUser

Guest
War horse vazut....destul de frumusel..cea mai tare scena a fost aia cu calutul prins in sarma ghimpata si cele 2 tabere inamici l-au ajutat:nu:

Aseara m-am uitat la MAN ON A LADGE si war the arrows.Ultimul stiu ca e chinezerie dar povestea a fost destul de interesanta.Acum mi am descarca Black gold sa vad ce e cu el.:whistle:

ps:aiuritule tot cu supernatural ai ramas....o sa vezi dracu o stafie intr-o zi si o sa o confunzi cu o sticla de vin)

Am vazut a 3 a sau a 4 a oara Gladiatorul :)) , prea tare filmul.
Hmm , ma gandeam sa ma uit la 300! , dar am auzit ca e cu monstrii , si voiam ceva mai real.
Iar pe partea SF , sa ma uit la Harry Potter sau la Lord of the Rings?

Daca gasesti varianta full la lord of the ring anunta-ma
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5540

Guest
Am vazut a 3 a sau a 4 a oara Gladiatorul :)) , prea tare filmul.
Hmm , ma gandeam sa ma uit la 300! , dar am auzit ca e cu monstrii , si voiam ceva mai real.
Iar pe partea SF , sa ma uit la Harry Potter sau la Lord of the Rings?

LOTR e cel mai tare...

apropo... am 1 invitatie pe filelist... cine mai doreste cine mai pofteste?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Meh , de ce sa il descarc?
Nu e mai simplu sa ma uit online?:P
 

DeletedUser2948

Guest
War horse vazut....destul de frumusel..cea mai tare scena a fost aia cu calutul prins in sarma ghimpata si cele 2 tabere inamici l-au ajutat:nu:

Aseara m-am uitat la MAN ON A LADGE si war the arrows.Ultimul stiu ca e chinezerie dar povestea a fost destul de interesanta.Acum mi am descarca Black gold sa vad ce e cu el.:whistle:

ps:aiuritule tot cu supernatural ai ramas....o sa vezi dracu o stafie intr-o zi si o sa o confunzi cu o sticla de vin:)))

OSTJackSmileCropped.jpg


Cel mai tare dintre toate: The Godfather.
 

DeletedUser

Guest
War horse vazut....destul de frumusel..cea mai tare scena a fost ..... :nu:

Aseara m-am uitat la MAN ON A LADGE si war the arrows.Ultimul stiu ca e chinezerie dar povestea a fost destul de interesanta.Acum mi am descarca Black gold sa vad ce e cu el.:whistle:

ps:aiuritule tot cu supernatural ai ramas....o sa vezi dracu o stafie intr-o zi si o sa o confunzi cu o sticla de vin:)))

Daca viitoare mai bine pune detalii despre povestea filmelor in spoiler.Nu de alta,dar poate vrea cineva sa vada filmul si daca citeste nu cred ca ii convine sa stie ce se intampla pana la urma la cea mai emotionanta scena din film.

Ma gandeam si eu sa ma uit la war the arrows.In general imi plac serialele/filmele coreene.

Mi-am cumparat acum un stick de 8GB ca sa ma uit la filme pe ps3.Sper sa mearga...
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare de ce la unii le-au placut asa mult ultimul film piratii din caraibe?
mie mi se pare o prostie fata de celelalte
 

DeletedUser2854

Guest
am si eu o intrebare de ce la unii le-au placut asa mult ultimul film piratii din caraibe?
mie mi se pare o prostie fata de celelalte

Filmul e frumos dar ii lipsesc fazele epice :ras: . Pe la inceput cea avea o faza epica in rest plictis .
 

DeletedUser

Guest
Azi m-am uitat la filmul Black Gold.Foarte foarte frumos.Chiar mi-a placut filmul.
 

DeletedUser

Guest
Film: LOTR si Star Wars, plus randoms care mi-au placut, gen Inception, Shutter Island, Pulp Fiction etc.
Seriale: House M.D, si cam atat.
 

DeletedUser2948

Guest
The Avengers = 200,000,000$ la Box-Office in week-end-ul de deschidere doar in SUA. Tare, nu? :))
 

DeletedUser

Guest
House M.D si Carnivale


si filme.... The exorcism of Emily Rose, Hodejegerne 2011, etc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ma uit eu.
Destul de bun , desi au bagat multe filler-e ( adica episoade care nu prea au legatura cu povestea - vezi episoadele cu amintirile si cele cu calatoria catre antrenament ).
In rest ok , ma intreb cum o sa il bata Kabuto pe Sasori.
 
Sus