Dezlantuit

  • Autor subiect DeletedUser15241
  • Data de început

DeletedUser15241

Guest
Am intampinat o problema la setul asta de misiuni la Shadyland misiunea Gaseste-l pe Dl. Crittle imi cere
  • - Rezolvă: Distruge tabăra lui Crittle (Dezlănțuit)
Am fost la Dl. Crittle am facut duel l-am castigat si am finalizat misiunea dar misiunea de la Shadyland nu imi apare ca sa o pot finaliza

Uitandu-ma pe TW am vazut ca tre sa fac vreo 3 dueluri cu Crittle dar nu mai apare nimic

Nici nu spune nicaieri ca e nevoie de ceva echipat sau sa astept sa merg in alta parte...
 

DeletedUser24094

Guest
Nu ai un impartitor de misiuni in sectorul central? cel cu muncile de level mare, in dreapta jos, din cate imi amintesc acolo se continua misiunea dupa duel.
 

DeletedUser15241

Guest
Am rezolvat, prolema e ca sa intamplat ceva ciudat am impartitorul de misiuni in sectorul central dar surpriza cand m-am uitat pe tw-db.info imi spune ca trebuie sa il duelez pe Dl.Crittle de 2 ori si imi arata ca Dl. Crittle se afla la Hollow Cave dupa ce l-am duelat nu mai aparea nimic la el tot cautand pe google nu am gasit nimic pana cand am citit un raspuns dat la un subiect recent Problema cu sabia de aur acolo a pus cineva un link catre o pagina cu informatii misiuni etc si cand m-am uitat acolo arata ca Dl.Crittle se afla la Rascrucea de est si intr-adevar am fost acolo si mi-a aparut urmatorul nivel, ce e ciudat e ca pe tw-db spune ca Dl.Crittle se afla la Hollow Cave si acolo se fac toate misiunile dar pe pagina cealalta spune ca se afla la Rascruce si ca acolo se fac toate dar eu am facut un duel la Hollow si pe urma la Rascruce nu inteleg exact care e treaba daca e vreo eroare in acele pagini sau daca sau facut intre timp schimburi si nu sa actualizat si informatia de acolo dar e ciudat ca in niciuna dintre pagini nu spune ca trebuie sa mergi intr-un loc si apoi in celalalt ci amandoua indica doar unul singu fie Hollow Cave fie Rascrucea de est
 

DeletedUser15241

Guest
Nu ai un impartitor de misiuni in sectorul central? cel cu muncile de level mare, in dreapta jos, din cate imi amintesc acolo se continua misiunea dupa duel.
Problema e ca la mine dupa cum vezi in poza aveam acceptata misiunea de la impartitorul din mijloc si am fost la Crittle l-am duelat si am finalizat misiunea de duel dar dupa ce am finalizato nu mai aparea nimic la el si nici dincolo nu sa pus semnul ala al intrebarii galben indicandu-mi ca pot finaliza misiunea. De fapt tu ai postat un link la alt subiect si acolo spune ca trebuie sa fac 3 dueluri dar eu am facut doar 2 si deja imi apare urmatoarea misiune in care imi cere sa fac sticla incendiara si vad ca acum apare pe tw-db localizatia corecta dar impartitorul de la al doilea duel nici macar nu-mi apare

nu stiu ce sa mai cred, ca ma zapacit un pic intre paginile astea
Primul duel e la Hollow Cave l-am facut, al doilea se presupune ca apare acolo unde am indicat cu sageata cum nu l-am gasit am mers la Rascruce unde e al treilea, l-am facut si am trecut deja la misiunea Distruge tabara lui Crittle
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27007

Guest
Distruge tabara lui crittle si treci mai departe cred ca este de la interfata jocului sa merge mai greu la conturi platite.
 
Sus