Discutii - Banner pentru Craciun

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16421

Guest
Aici se vor posta eventualele discutii in ceea ce priveste Bannerul pentru Craciun.
 

DeletedUser14666

Guest
Scrisul trebuie neaparat pastrat? as face unu asemanator ,dar usor 3 D
Daca putem va rog precizati si fontul
 

DeletedUser

Guest
???

Logo-ul si personajele trebuiesc pastrate in Banner.

Prin logo si personaje pastrate, va referiti mai mult la editarea bannerului actual pe o tema de craciun sau crearea unui nou tip de logo?
 

just4fun

The Boss
@ adyzds
da scrisul trebuie neaparat pastrat - face parte din logo
Puteti folosi un scris asemanator daca nu il gasiti pe acela.

@ alx7aly
nu trebuie refacut logo-ul ci doar "modificat" pentru craciun.
 

just4fun

The Boss
castigatorii vor fi ales de catre mine (o pondere de 75%) si ceilalti colegi admini.

Afisarea se va face pana in data de 20(cel tarziu 21)
 

DeletedUser

Guest
Alt concurs pentru cei specializati in photoshop ? :razz: Dati tuturor sanse egale...
 

DeletedUser20606

Guest
Alt concurs pentru cei specializati in photoshop ? :razz: Dati tuturor sanse egale...

Daca nu-ti convine, nu participa. Nu trebuie sa fii expert in photoshop pentru a face asa ceva. Dar oh, uitasem...Voi vreti totul, dar fara munca.
 

DeletedUser

Guest
Daca nu-ti convine, nu participa. Nu trebuie sa fii expert in photoshop pentru a face asa ceva. Dar oh, uitasem...Voi vreti totul, dar fara munca.

Am zis eu ca vreau ceva pe moca ? Nu cred.

Stai linistit ca tot cei mai buni in PS vor fi premiati, la fel ca la ultimul concurs.
 

DeletedUser20606

Guest
Am zis eu ca vreau ceva pe moca ? Nu cred.

Stai linistit ca tot cei mai buni in PS vor fi premiati, la fel ca la ultimul concurs.

Vorbesti in necunostinta de cauza. Exista programe simple, in care toti pot lucra eficient. Insa totul tine de vointa. In loc sa acuzi in stanga si in dreapta,mai bine cauti sa faci ceva. Invidia isi spune cuvantul. Ce vina au ei daca stiu sa lucreze cu anumite programe? Crezi ca au invatat peste noapte? Ei bine nu! Nu-i normal sa se premieze cele mai bune lucrari? Tu cum ai vrea?
 

DeletedUser593

Guest
Terminați cu cearta. Puteți contribui oricând cu idei pentru concursuri noi.
 

DeletedUser23516

Guest
???

Jucatorul akon1oo a postat bannerul si apoi a modificat postarea,are voie asa ceva?
 

DeletedUser14666

Guest
Alt concurs pentru cei specializati in photoshop ? :razz: Dati tuturor sanse egale...

Crezi ca cei care stiu photosohop au fost obligati sa invete? NU ,au facut-o din placere si acuma culeg roadele.Nu ca altii care prefera sa piarda timpul pe prostii
 

DeletedUser24231

Guest
imi spune si mie cineva ce ps sa folosesc?
ca la cel pe care-l am nu merge sa schimb backgroundul
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus