Discutii Calendar Luteran + Misiuni noi de craciun

  • Autor subiect DeletedUser593
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19531

Guest
Gata cu cearta :mad:

Se schimba premiul, de anul trecut, de la calendar(ma refer la cufarul de otel)???

Am dat 160.000$ pe cutitul lui chingachgook, 25.000$ am dat pe colierul lui chingachgook, 10.000$ pe colierul lui allan si 15.229$ pe pusca de aur falsa, se merita???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am luat palaria lui allan pe beta pe un cont de lvl 3 :)) . Si pe ro imi va pica o prajitura de ciocolata :|
 

DeletedUser6280

Guest
Ar trebui ca dupa 6 ianuarie 2013 cand se termina cu ruleta sa se dea o posibilitate permanenta sau nepermanenta (pe o anumita perioada de timp) ca acele iteme din seturile noi sa poata sa fie cumparate, aici ma refer la cele 3 pachete de seturi si la cufaru de arme sa poti sa le cumperi de la shop pentru X pepite sau oup, sa avem cu toti posibilitatea de a avea acele seturi ,astept un raspuns de la iulianp daca se va face acest lucru
 

DeletedUser

Guest
Acel calendar sau cadou care apare pe 20, doar la ora 00:00 este valabil, in fiecare zi, sau de la ora 00:00 incepe si pana pe 6 ianuarie, inclusiv ziua/noaptea?(Nu neaparat la o ora)
 

DeletedUser2041

Guest
Ar trebui ca dupa 6 ianuarie 2013 cand se termina cu ruleta sa se dea o posibilitate permanenta sau nepermanenta (pe o anumita perioada de timp) ca acele iteme din seturile noi sa poata sa fie cumparate, aici ma refer la cele 3 pachete de seturi si la cufaru de arme sa poti sa le cumperi de la shop pentru X pepite sau oup, sa avem cu toti posibilitatea de a avea acele seturi ,astept un raspuns de la iulianp daca se va face acest lucru

S-a raspuns pe beta la aceasta intrebare, nu exista momentan in plan introducerea acelor seturi sub alta forma in joc.
Asta nu inseamna ca nu vor mai exista sub alta forma, dar momentan nu exista un plan.

Acel calendar sau cadou care apare pe 20, doar la ora 00:00 este valabil, in fiecare zi, sau de la ora 00:00 incepe si pana pe 6 ianuarie, inclusiv ziua/noaptea?(Nu neaparat la o ora)

Tombola apare la noapte la ora 00.00 si va fi disponibila pana pe la 6.01.2013
 

DeletedUser19531

Guest
Ar trebui ca dupa 6 ianuarie 2013 cand se termina cu ruleta sa se dea o posibilitate permanenta sau nepermanenta (pe o anumita perioada de timp) ca acele iteme din seturile noi sa poata sa fie cumparate, aici ma refer la cele 3 pachete de seturi si la cufaru de arme sa poti sa le cumperi de la shop pentru X pepite sau oup, sa avem cu toti posibilitatea de a avea acele seturi ,astept un raspuns de la iulianp daca se va face acest lucru

Au spus ca nu au de gand in urmatoarea perioada sa ofere o alta posibilitate pentru obtinerea acestor noi seturi, aici este mesajul:http://forum.beta.the-west.net/showpost.php?p=20822&postcount=6


Acel calendar sau cadou care apare pe 20, doar la ora 00:00 este valabil, in fiecare zi, sau de la ora 00:00 incepe si pana pe 6 ianuarie, inclusiv ziua/noaptea?(Nu neaparat la o ora)

Pe data de 20 decembrie apare o tombola care ofera cadouri in urma participari, acest eveniment tine pana pe 6 ianuarie si poate fi accesat in fiecare zi la orice ora, numai ca doar o singura data pe zi ai sansa sa participi gratis, daca doresti sa participi de mai multe ori, atunci trebuie sa platesti 20 de pepite sau obligatiuni.
 

DeletedUser6280

Guest
mersi mihai dar habar nu aveam de mesajul ala ,poate se gandesc si ei ca ar fi mai bine sa le bage la shop eu unu nu sunt dispus sa dau bani pe pepite aku de sarbatori pt ca sa imi pice ceva la intamplare care nici nu imi trebuie mai bine ma duc si imi cumpar un cadou real decat sa dau bani pe unu virtual si pentru a le umfla unora buzunarele de craciun .Eu nush de sarpepita ala de pe hawai dar mie nu imi miroase bine aceea pers. eu cred ca ee vreun admin implicat si acolo intreaba aia pentru a marii competitia ,ca sa bage mai multi playeri pepite
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
mersi mihai dar habar nu aveam de mesajul ala ,poate se gandesc si ei ca ar fi mai bine sa le bage la shop eu unu nu sunt dispus sa dau bani pe pepite aku de sarbatori pt ca sa imi pice ceva la intamplare care nici nu imi trebuie mai bine ma duc si imi cumpar un cadou real decat sa dau bani pe unu virtual si pentru a le umfla unora buzunarele de craciun .Eu nush de sarpepita ala de pe hawai dar mie nu imi miroase bine aceea pers. eu cred ca ee vreun admin implicat si acolo intreaba aia pentru a marii competitia ,ca sa bage mai multi playeri pepite

Sarpepita nu face parte din echipa si nici nu este "ajutat" de vreun admin.
Ai echipa intreaga pe forum si pe wiki.
 

DeletedUser6280

Guest
da dar am dreptate oricum ,ca altfel nu mai sareati asa promt la discutie.
 

DeletedUser2041

Guest
da dar am dreptate oricum ,ca altfel nu mai sareati asa promt la discutie.

"Am sarit prompt" la discutie pentru ca eram pe aici. Daca te uiti ti-am raspuns si in urma cu 2 posturi la intrebare.
Nu ai dreptate deloc, vorbesti total aiurea.
Daca ai vreun dubiu legat de un jucator sau admin apeleaza te rog frumos la suport. Rolul forumului nu este de a arunca vorba nefondate.
Echipa de administrare este formata din persoane atent selectate si care au si ei niste reguli si obligatii de respectat. Nu intra nimeni in joc ascuns pentru a stimula jucatorii sa "bage pepite"
 

DeletedUser

Guest
Iulian...ecista sansa sa cada ceva foarte rar sau chiar si rar la runda gratis? Fara a alege cadourile?
 

DeletedUser10117

Guest
Depinde de noroc,mie pe BETA de exemplu mi-a picat ciocolata si pe alta lume mi-a picat salariu mai mare pe 1 zi

Daca ai noroc poate sa iti cada ceva foarte rar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus