Discutii-Concurs: "Ţară ţară, vrem PRIMAR"

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8304

Guest
de cat sa votati pe cineva care a scris ceva la misto, mai bine votati pe cineva care nu si-a batut joc...
 

DeletedUser2854

Guest
Prinde putere fosta mea colega de puiuta . Ce as vrea sa ia suro .
 

DeletedUser22773

Guest
sa-mi bag picioru` cat de innebuniti sunteti pentru cateva sute de pepite...mama...ce a ajuns Tw:blink:
 

DeletedUser

Guest
Dumitru201 - Candidat al partidului romilor


"Votati romii! Votatii pe fratii vostri! Votati romii! Votati trefla! Roata schimba soarta!"


  • O sa deschid baruri fara numar, accesul romilor dupa orele de program e acceptata, fumatul in zonele publice, de asemenea, acceptat, iar baietii care ma voteaza vor primi un pateu, gratis!


  • Merit sa fiu ales Primar pentru ca-mi place berea, fumatul si romii.


Prophet18:

-Este interzisa mentionarea oricarui partid politic sau grupare politica reala, sau orice aluzie cu privire la acestea.

DESCALIFICAT


Uite de ce nu esti in lista
 

DeletedUser21911

Guest
Eu de ce am 0 voturi??? Pentru ca nu mint??? Ok ma *** pe jocul asta. Ma intereseaza prea putin de el! Macar in celelalte adminii dadeau voturi. Asa ok dar arme cu aura si coduri tuturor care ma sustin!!! minciuni parca ati fi basescu! v-ati inspirat din alegeri nu?? Ma... Aici daca nu minti nu castigi ok. Asta am sa fac de acum. Numai cu mintitul.
 

DeletedUser

Guest
Hooo!!

PRAACTIC...VA ANUNT CA ALEGERILE AU FOST FRAUDATE....UITATI CU CE TEXT DE R***T O SA CASTIGE O PERSOANA CARE NICI MACAR NU A RESPECTAT MODUL DE REDACTARE :
" P.B.D.V -Partidul Bautorilor De Vin
Candidat destroy-your-enemy
Deviza electorala - Mai mult vin mai multa fericire
Obiective:
fiecare jucator va primi 400 pepite pe luna
fiecare jucator va primi 5 aure la alegere pe luna

Votati destroy pentru un west mai bun "

MDA..ADEVARAT CA CINE ARE PILE AJUNGE DEPARTE. REALITATE SAU NU TOT ROMANI SUNTEM!! RUSINE!!:confused:
 

DeletedUser

Guest
Ca si in politica, pe West exista baroni, aia tari castiga aia fara experienta n-au nici o sansa...
 

DeletedUser19790

Guest
Votati artur9

Votati artur99 pentru mai putina scoala!
:nu::nu::cooln::cooln:
 

DeletedUser19397

Guest
Si cum eram sigur, toti de pe joc dau linkul de vot la toata alianta si iau titlul acela de primar moca chiar daca intra pe forum odata pe 3 luni cand e un concurs. Trebuia sa fie voteze numai adminii....Asa era mai corect.
 

DeletedUser

Guest
PRAACTIC...VA ANUNT CA ALEGERILE AU FOST FRAUDATE....UITATI CU CE TEXT DE R***T O SA CASTIGE O PERSOANA CARE NICI MACAR NU A RESPECTAT MODUL DE REDACTARE :
" P.B.D.V -Partidul Bautorilor De Vin
Candidat destroy-your-enemy
Deviza electorala - Mai mult vin mai multa fericire
Obiective:
fiecare jucator va primi 400 pepite pe luna
fiecare jucator va primi 5 aure la alegere pe luna

Votati destroy pentru un west mai bun "

MDA..ADEVARAT CA CINE ARE PILE AJUNGE DEPARTE. REALITATE SAU NU TOT ROMANI SUNTEM!! RUSINE!!:confused:

Exact!! RUSINE!! HUUUUUUUUUUU!
 

DeletedUser

Guest
Domane ce copii copaci sunteti...
Invatati si voi odata ca nu cei care muncesc castiga, ci cei care au puterea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22773

Guest
crezi ca nici adminii nu au prieteni?si din 20-30 admini(chiar mai putin) sa voteze atatia concurenti,peste 50 la numar presupun?oricum,astfel de concursuri sunt INUTILE pentru cei fara putere...
 

DeletedUser2041

Guest
Inchei aici discutiile.
Multumim tuturor celor care au participat si votat.
Ca deobicei la orice vot(orice varianta ar fi) sunt multumiti si nemultumiti.
In cursul zilei de maine vom anunta castigatorii.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus