Discutii - Concurs dueluri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Concursul va avea loc doar pe Delaware sau pe toate lumile, ca din cate vad scrie despre Delaware? :huh::sad:
 

DeletedUser

Guest
Pacat...
Poate in viitorul apropiat se va organiza acesc concurs de dueluri si pe lumea 1.
 

DeletedUser2041

Guest
Pacat...
Poate in viitorul apropiat se va organiza acesc concurs de dueluri si pe lumea 1.

Concursul a fost pe lumile 1-colorado. Am reluat de unde am ramas.
Daca totul merge bine poate reluam dinou de la lumea 1.
Nu avem cum sa organizam pe toate lumile o data.
 

DeletedUser13119

Guest
nu e ideea sa jignesc pe nimeni, dar premiile sunt penibile si putine, iar costurile ca sa faci cate un build pentru admini, imense, pe langa asta papi consumabile in prostie la astfel de turnee, ar merita intr-adevar daca ar fi ceva in gen coduri bonus; lesini un adversar pac 50 de pp sau o geanta de doctor sau ceva acolo...ai lesinat un admin ? un premiu care sa isi aiba rostul; pai cu pusca de elefanti ce pusca mea de elefanti faci ? ca e mai bun winchesterul pt fort, iar alte bonusuri nu da...asa nu are rost, si probabil stiti ca asta e si motivul pt care nu a avut nici data trecuta succes.

edit:
pe cealalta parte macar daca aveau adminii lvl de duel mai mare sau nush...cumva sa dea xp mai mult pt toata lumea; sa fie pentru fiecare lvl de duel al adminului egal cu al fiecarui jucator care ataca; tot pusti ceva xp macar...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser593

Guest
nu e ideea sa jignesc pe nimeni, dar premiile sunt penibile si putine, iar costurile ca sa faci cate un build pentru admini, imense, pe langa asta papi consumabile in prostie la astfel de turnee, ar merita intr-adevar daca ar fi ceva in gen coduri bonus; lesini un adversar pac 50 de pp sau o geanta de doctor sau ceva acolo...ai lesinat un admin ? un premiu care sa isi aiba rostul; pai cu pusca de elefanti ce pusca mea de elefanti faci ? ca e mai bun winchesterul pt fort, iar alte bonusuri nu da...asa nu are rost, si probabil stiti ca asta e si motivul pt care nu a avut nici data trecuta succes.

Cat am așteptat să zică cineva asta. Premiile sunt aceleași care le-am primit si noi acum mult timp. Sa nu uitam ca pana la urma este tot prima ediție a turneului de dueluri, este normal ca premiile sa rămână aceleași.
Probabil când o să o luăm de la început cu lumea 1 or sa se schimbe premiile.
 

DeletedUser2041

Guest
nu e ideea sa jignesc pe nimeni, dar premiile sunt penibile si putine, iar costurile ca sa faci cate un build pentru admini, imense, pe langa asta papi consumabile in prostie la astfel de turnee, ar merita intr-adevar daca ar fi ceva in gen coduri bonus; lesini un adversar pac 50 de pp sau o geanta de doctor sau ceva acolo...ai lesinat un admin ? un premiu care sa isi aiba rostul; pai cu pusca de elefanti ce pusca mea de elefanti faci ? ca e mai bun winchesterul pt fort, iar alte bonusuri nu da...asa nu are rost, si probabil stiti ca asta e si motivul pt care nu a avut nici data trecuta succes.

edit:
pe cealalta parte macar daca aveau adminii lvl de duel mai mare sau nush...cumva sa dea xp mai mult pt toata lumea; sa fie pentru fiecare lvl de duel al adminului egal cu al fiecarui jucator care ataca; tot pusti ceva xp macar...

Nu este obligat sa participi.

Cat despre premii sub forma de cod bonus, in spatele acelui cod bonus poate fi orice.
Eu zic ca premiile nu sunt foarte mici, asa au fost mereu si le-am pastrat.
Poate pentru viitor vom regandi concursul. Nu se pot acorda premii asa cum ai vrea tu, lesinul si premiul.
 

just4fun

The Boss
Ca intotdeauna, trebuie sa existe pareri contra - cand nu se face nimic nu este bine, cand se face la fel nu este bine (deh...premiile sunt mici dupa parerea unora).

ideea generala a acestor concursuri este de a pune lumea in miscare, de a-si incerca noile abilitati de duel, etc, in niciun caz premiile.
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o nelamurire si anume NU IL GASESC PE iulianP ca sa ii pot trimite suma de inscriere in turneu. Ma puteti ajuta?
 

DeletedUser

Guest
2500 $

Taxa de participare de 2500 $ include si taxa pe care o ia banca pentru transfer sau trebuie sa dam cu 5% mai mult pentru a acoperi si taxa bancii?
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o nelamurire si anume NU IL GASESC PE iulianP ca sa ii pot trimite suma de inscriere in turneu. Ma puteti ajuta?

Cauta-l prin saloon,poate e mort de beat :ras:
Acum pi buni:nu trebuie sa-l cauti,il gaseste banca.Dai la "transfer de bani",scrii numele jucatorului si primeste el banii....
 

lord ion

West Marshal
NU TRIMITETI BANII IN CONTUL LUI iulanp DECAT DACA V-ATI INSCRIS CU FORMULARUL
deocamdata din cauze tehnice formularul nu este disponibil
se va remedia situatia
 

DeletedUser

Guest
NU TRIMITETI BANII IN CONTUL LUI iulanp DECAT DACA V-ATI INSCRIS CU FORMULARUL
deocamdata din cauze tehnice formularul nu este disponibil
se va remedia situatia

Eu m-am inscris acum citeva minute si nu am avut nici o problema.
 

just4fun

The Boss
@ hombre
suma minima de transferat este 2500 (include si "taxele postale")

pana la actualizarea datelor, scrieti la banca numele "iulianp" si suma respectiva (transferul se va efectua catre el).
in aproximativ o ora, contul respectiv ar trebui sa apara si in topuri.
 

DeletedUser13119

Guest
Cat am așteptat să zică cineva asta. Premiile sunt aceleași care le-am primit si noi acum mult timp. Sa nu uitam ca pana la urma este tot prima ediție a turneului de dueluri, este normal ca premiile sa rămână aceleași.
Probabil când o să o luăm de la început cu lumea 1 or sa se schimbe premiile.


mici sunt si acum, mici au fost si atunci; si pe atunci era winchesterul de precizie sau pusca cu alice de precizie peste pusca de elefanti


Nu este obligat sa participi.

Cat despre premii sub forma de cod bonus, in spatele acelui cod bonus poate fi orice.
Eu zic ca premiile nu sunt foarte mici, asa au fost mereu si le-am pastrat.
Poate pentru viitor vom regandi concursul. Nu se pot acorda premii asa cum ai vrea tu, lesinul si premiul.

nici nu am bani sa particip petru ca ma costa trei averi, si si daca as castiga, tot as pierde :)) in conditiile astea, nici nu cred ca vor mai fi doua orase de duel pai daca asa au fost premiile nu inseamna ca nu sunt mici...inflatia e si in joc la fel ca afara; se munceste si ies bani din energie primita gratis in hotel; acum avem posibilitatea sa facem oup si sa luam cureaua de roman in 3 zile fara sa investim 200pp si 150k intr-un reskill ca sa trecem pe duel; iar premiile "lesinul si premiul" era doar o fantezie de-a mea si nici macar nu am propus-o; dar oricum repet, pusca si cureaua sunt fara suparare si fara sa vreau sa ma contrazic cu nimeni, inutile.

Ca intotdeauna, trebuie sa existe pareri contra - cand nu se face nimic nu este bine, cand se face la fel nu este bine (deh...premiile sunt mici dupa parerea unora).

ideea generala a acestor concursuri este de a pune lumea in miscare, de a-si incerca noile abilitati de duel, etc, in niciun caz premiile.


evident ca ne incercam abilitatile de duel, dar putem face asta si fara sa facem trei reskilluri pana citim buildurile adminilor etc etc...peste tot sunt jucatori buni la duel, si iti poti testa limitele. cat despre pus lumea in miscare, lumea cand e saraca, se duce in jos cel putin asa o vad eu; o lume saraca, moare si nu invie ca Pheonix :D ca sa fac o metafora; deoarece prin asta pur si simplu lumile de joc saracesc; lucru care pe putini ii motiveaza sa ajunga buni, iar pe majoritatea ii convinge sa renunte la joc.
 

DeletedUser21809

Guest
totusi dc lvl minim 50? :| nu puteati pune un 40-45 acolo? :|
de premi nu e vorba dar totusi daca nu vor fi locurile ocupate puteti pune lvl de intrare 40-45? :D :shoot:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus