Discutii - Concurs "Halloween"

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2041

Guest
Aici se vor purta eventualele discutii cu privire la concursul de Halloween.
 

DeletedUser12588

Guest
deci daca facem pe foaie desenul ! e buna foaie A4 ?:whistle:
 

DeletedUser8674

Guest
poza se poate rotii?adica sa o punem in "picioare" sa fie 600x800
 

DeletedUser8674

Guest
pai,vad ca numai vreo 2 sunt comicsuri,resturi doar poze simple...nu inteleg de ce nu aleg adminii ce poza sa participe sau care sa castige.asa pe facebook...
 

DeletedUser2041

Guest
pai,vad ca numai vreo 2 sunt comicsuri,resturi doar poze simple...nu inteleg de ce nu aleg adminii ce poza sa participe sau care sa castige.asa pe facebook...

Am stabilit un regulament, merge dupa el. Nu puteam alege 3 premii din 2 participanti.


De data viitoare cine nu se inscrie cu ceea ce se cere in regulament, va fi descalificat.
 

DeletedUser8674

Guest
Am stabilit un regulament, merge dupa el. Nu puteam alege 3 premii din 2 participanti.


De data viitoare cine nu se inscrie cu ceea ce se cere in regulament, va fi descalificat.

pai da,dar asa unii au fost limitati la numai un comics,restul au facut tot felul de imagini...
 

DeletedUser

Guest
Sincerc, nu mi se pare corect sa nu te poti folosi de o pagina de facebook :)
 

DeletedUser22610

Guest
Daca stiam ca e voie sa intrii cu o poza de pe net intram si eu tot cu o poza de pe net .... nu mai ma chinuiam atata pentru un nimic ....mare lucru sa dai copy/paste si sa mai editezi si tu acolo un punct doua ... pff ... si facebook,asa pot si eu sa ma milogesc de toti pe facebook pt like si pot sa desenez si un PUNCT in paint si primesc 500 like-uri !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus