Discutii - Concurs "Ora de desen"

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser593

Guest
Bravo Floo. Acum cârcotașii, ați văzut că poza lui era peste limita permisă nu?
 

DeletedUser2041

Guest
Castigatorii locurilor 1-3 vor trimite un mesaj privat pe forum catre Just4fun. Pentru mentiuni mesaj privat catre Phophet18.
 

DeletedUser22610

Guest
Mergi la mesaje private, scrii la destinatar just4fun si ii scrii acolo pe ce cont doresti pepitele.



Pozele au fost luate in considerare ca atare, daca era sa eliminam nu avem de unde acorda premiile.

:'( Ma simt implinit !

:))E pt prima data in viata cand castig ceva :'( !Serios!:D
 

DeletedUser22610

Guest
Mi-a placut desenul, ala sunt eu. Un dur, nemilos, de meserie gropar :up:


Dar se putea mai bine :boone:

M-am grabit pentru ca am vrut sa fiu pe prima pagina cu desenul !Am zis ca o sa voteze jucatorii si daca era pe prima pagina le sarea in ochi si castigam mai multe voturi ! :)) ....
 

DeletedUser23902

Guest
Dap, ce sa spun...Pierdere de timp, daca nici ce-am facut eu nu se numeste caricatura atunci voi degeaba mai faceti concursuri(parerea mea), nu ma asteptam la primele 3 locuri(deoarece eram sigur ca considerati copiata de undeva) dar din 6 mentiuni sa nu iau nimic chiar e absurd. Iar ceia ce ma enervat la culmea este ca prima mentiune o acordati lui sucit, iar el a desenat o ilustratie cum se gasesc in benzile desenate, prin urmare degeaba se numeste "CONCURS DE CARICATURI" de la caricaturi la benzi desenate e mult drum...Atat am avut de spus, iar ca sa nu se gaseasca unu sa comenteze despre autenticitatea desenului meu, il rog sa se uite la poza urmatoare unde puteti vedea prima incercare de a scana foia de desen...
http://postimage.org/image/t794os1u9/
 

DeletedUser22610

Guest
Dap, ce sa spun...Pierdere de timp, daca nici ce-am facut eu nu se numeste caricatura atunci voi degeaba mai faceti concursuri(parerea mea), nu ma asteptam la primele 3 locuri(deoarece eram sigur ca considerati copiata de undeva) dar din 6 mentiuni sa nu iau nimic chiar e absurd. Iar ceia ce ma enervat la culmea este ca prima mentiune o acordati lui sucit, iar el a desenat o ilustratie cum se gasesc in benzile desenate, prin urmare degeaba se numeste "CONCURS DE CARICATURI" de la caricaturi la benzi desenate e mult drum...Atat am avut de spus, iar ca sa nu se gaseasca unu sa comenteze despre autenticitatea desenului meu, il rog sa se uite la poza urmatoare unde puteti vedea prima incercare de a scana foia de desen...
http://postimage.org/image/t794os1u9/

:hmf:Adevaru' e ca .... ador caricatura ta ....o am pe perete pusa la mine in camera!Am facut mai multe exemplare si am impartit prin oras ca sa vada toata lumea ce mare artist esti.Maine o sa ma duc la Cotroceni ! ...Cu placere :> !



Nu pe bune acum !!!Ce fumezi ca vreau si eu ?
 

DeletedUser5652

Guest
Fara suparare... Dar kik de ce a mai participat? Prima lui poza a fost copiata de pe net. A mai pus una ( pot sa jur ca nici aia nu e 100% facuta de el ). Parca era regula ca cine se abate de la reguli nu mai poate participa cu inca una... :|

Am tinut doar sa precizez. Oricum, felicitari FLO si va multumesc pentru premiul acordat.
 

DeletedUser2041

Guest
Fara suparare... Dar kik de ce a mai participat? Prima lui poza a fost copiata de pe net. A mai pus una ( pot sa jur ca nici aia nu e 100% facuta de el ). Parca era regula ca cine se abate de la reguli nu mai poate participa cu inca una... :|

Am tinut doar sa precizez. Oricum, felicitari FLO si va multumesc pentru premiul acordat.

Toti cei care nu s-au incadrat au primit o a 2 a sansa, a participat cu a 2 a. Nu a fost singurul.

Multumim inca o data participatilor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus