Discutii - Concursuri

odm

Cowboy
Aici puteti posta nelamuririle privitoare la concursurile The West Romania - 8 ani
Pentru chestiuni legate de concursuri care nu pot fi facute publice astept mesaj privat.
 

DeletedUser24094

Guest
lipseste R`ul de la Romania, stiu ca nu merita, pune macar un r mic :D

Referitor la concursul cu intrebari Instant, banuiesc ca ar fi de ajutor sa primim cu totii o instiintare pe joc cum ca urmeaza pusa o intrebare, cum se anunta ca urmeaza o batalie de fort, etc. Henry, cu galben.

Altfel, castiga cine vede primul intrebarea si da un sarci pe wiki, nu cine stia deja raspunsul fara ajutor extern.
 

odm

Cowboy
Intrebarile sunt de dificultate medie, deci accesibile tuturor.
Scopul este testarea unor cunostinte generale despre joc, nu cine cauta mai repede
 

DeletedUser24094

Guest
Daca acesta este scopul, e ideal sa fim anuntati pe joc ca va urma o intrebarea, anunturile cu galben care se fac cand va fi o restartare de server, intelegi tu, banuiesc ca e usor de facut, am vazut ca pe alte servere se poarta.
 

DeletedUser15359

Guest
Oare nu putem afla cati au participat la concrsurile care necesitau mesaj, doar sa vedem care ne sunt sansele
 

DeletedUser25966

Guest
De curiozitate,odm il anunti pe JTX cand bagi intrebarea? o_O nu dureaza mai mult de 2-3 minute pana raspunde si omeneste vorbind nu poti sa fii atat de disperat sa dai refresh la forum din minut in minut,zic bine?Daca e ceva gresit...contrazi-ma.
 

odm

Cowboy
eu nu favorizez pe nimeni (apar in dreapta, pe prima pagina ultimile postari din forum)
concursul e anuntat de cateva zile pe forum
oricine e liber sa participe
 
Ultima editare:

JTX97

Trapper
Normal/ca daca vad ca omul e on incerc sa fiu pe faza si sa raspund cat mai repede
 
Ultima editare:

DeletedUser25966

Guest
Si din nou, fiul sau sotul lui odm da raspunsul la intrebare ;)
 

DeletedUser26670

Guest
la 30sec dupa ce e pusa intrebarea si tu dai raspunsul....... nici nu ai timp sa scrii .......decat daca stii raspunsul dinainte
 

DeletedUser25966

Guest
JTX sa fim realisti tata,nu ai cum sa dai raspunsul dupa 1 minut dupa ce pune intrebarea...nu cred ca stai tu sa dai refresh in intervalul asta de cateva ore(3-4 ore) ca disperatul....daca ma-ta iti zice raspunsul si intrebarea asta e partea a doua
 

DeletedUser26670

Guest
ba da poti
dar pana cauti pana citesti pana scrii dureaza mai mult de 30sec
 

DeletedUser26670

Guest
apropo
la prima intrebare pe wikipedia trick or treat inseamna pacaleala sau dulciuri
cum l-ai dat castigator pe jtx?
 
Sus