Discutii Construire duelist

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser2948

Guest
Caracterul 4 - caracter normal, pe arma alba nu ai pus nimic la tactica. Din moment ce e soldat, nu era mai bine sa pui pe tactica? pentru acel bonus de 50%:confused:

Si ce rezolvi daca pui 50 tactica care o scoti din aspect? Ramai cu putin aspect si cu putina tactica. Adica nu rezolvi nimic.;)

@waldy: Am calculat la 99 ca sunt multe indemanari si sa se vada cum arata la nivel mare "constructia". Cand se pune, daca o sa se puna, nivel 120 le recalculez.:)
 

DeletedUser

Guest
am 133 tintire
102 aspect
155 impuscare
77 ferire
66 reflex
38 rezistenta
83 tactica
Ce ziceti sa scot din rezistenta si sa pun pe aspect sau tactica?
 

DeletedUser

Guest
asta imi place la kod nu face tutoriale gen leviathan
 

DeletedUser8396

Guest
Nu prea sunt de acord in unele locuri, dar in orice caz e bun tutorialul.

P.S : Chiar aveam de gand sa te intreb de ce nu impuscare/vigoare, dar noroc ca am apucat sa citesc pana la sfarsit :))
 

DeletedUser8501

Guest
Eu vreau sa te intreb ceva, la caracterul I si II nu vad deloc trecuta tintirea... pai cum il nimeresti pe x sau pe y daca ai tintirea 0 ? sper ca am citit eu bine si nu am scapat acea valoare.
 

DeletedUser2948

Guest
Eu vreau sa te intreb ceva, la caracterul I si II nu vad deloc trecuta tintirea... pai cum il nimeresti pe x sau pe y daca ai tintirea 0 ? sper ca am citit eu bine si nu am scapat acea valoare.

Trebuia sa pun si chestia asta acolo cu vigoare/impuscare. Daca vrei sa o folosesti o folosesti, daca nu, nu.:)

@adevaratul livinstan: Am 0 tintire pe lumea 1. Vrei sa iti arat dueluri? Si cum dau 8/8 cu 0 tintire?:))
 

DeletedUser

Guest
am o sugestie la caracterul blindat:din cele 99 de puncte de aspect sa se bage si in tintire (ca daca gasesti unu cu 160 ferire ce mai mai faci?) macar sa ai 49 tintire 50 aspect sa dai macar o lovitura buna .<3W<3W
 

DeletedUser2948

Guest
E imposibil asa ceva.Poate ca cei pe care ii ataci nu au pic de ferire, dar daca are peste 100 ?:))

Tinand cont ca am lvl duel 209(sau 210) inseamna ca atac doar duelisti, nu? Mai atac si soldatei.:)

@marian347m: Fa cum vrei... Eu doar am expus niste exemple de construire.:)
 

sasukecosmin

Gold digger
Mai suntr si uni muncitori deghizati care nu au titlul de muncitor doar la misto si iti da lesinu cand nici nu te astepti.;)
 

DeletedUser

Guest
cand incepe lumea 10 o sa ma fac aventurier-caracter super ofensiv.multumesc de sfaturi.o sa le respect.
 

DeletedUser

Guest
ok kod am o intrebare:imi poti spune te rog cam cum sa pun punctele de indemanare pentru caracter IV??Nu stiu ordinea cu care sa incep si m-ar ajuta mult:)

edit:caracter IV pentru armele de foc
 
Sus