Discutii Construire duelist

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser19580

Guest
zamyy,nu mai zi ma prostii.fara macar 100 aspect faci un kkt jum in duel
 

DeletedUser19580

Guest
da de aia in 45lv-le am crescut lvl duel de la +0 la +140,,nici nush ce spun:))betivanul de mine
da si cat de des ai lesinat ma saracule?ca si eu in 30 de lvl am crescut lvl de duel de la +0 la +140.
img.php
 

DeletedUser19580

Guest
si cn ti-a facut pana sa ma las de duel buildurile?nu eu?
dex+carisma este inca o varianta de duel care la mn a dat rezultate pe multe lumi

img.php
 

DeletedUser19580

Guest
hai ma zamyy...cu 300 ferire aia.iti mergea cu ferire mare pe aparare.pe atac faceai cv...
 

DeletedUser

Guest
300tintire/ferire vs 250tactica 250ferire 200tintire face ravagii



din cate builduri mi-ai zis 3 am pus eu si restul cu $ si pepite faceam reskiluri la greu ca eram curios....recunosc alea 3 care mi le-ai facut au mers bune,dar inainte de upt
 

DeletedUser19580

Guest
dar testez pe alte lumi

full carisma nu mai e ce a fost odata
dar merge dex+carisma la orice caracter
tintire,ferire in mod egal
si vreo 30 de pct pe impuscare

sau rez,ref+tintire,ferire pt arma de foc .merge pt ca noua moda e ferire,tintire mare si impuscare/vig mica
;)
 

DeletedUser

Guest
dar pt ce sa bag carisma ca sa fiu si pt aparare cand bag full dex si iau si impuscare si tintire,,,si daca ai ferire mai mare cu 50tactica din itm poti sa te descurci ok si pe aparare
 

DeletedUser14746

Guest
Pentru ca domnul ION mi-a inchis topicul alalalt,dau un coppy paste aici:D

Pe o lume recent am facut o mare parte de resetskill(pe duel) si am impartit punctele astefel:

143 tintire
146 ferire
(aceste valori sunt cu tot cu bonusuri de haine)

Mai am de scos 117 pdm!
Intrebarea mea este:
Cum e mai bine sa impart cele 117 pdm?
Toate pe aspect sau sa le impart intre tintire/ferire ?

Astept raspuns!
Multumesc!
 

DeletedUser

Guest
Pentru ca domnul ION mi-a inchis topicul alalalt,dau un coppy paste aici:D

Pai, presupun ca ai atributele pe dexteritate, deci ai si impuscare, in acest cazi eu zic sa mai pui pe impuscare.
Daca le ai pe putere atributele, eu recomand sa le pui pe vigoare.
Daca ai atributele pe carisma sau mobilitate, pune ori pe impuscare ori pe vigoare....
Parerea mea...<3W
 

DeletedUser

Guest
Eu zic ca mai bine vigoare, oricum are destula tintire si ferire, deci aspectul nu prea mai are efect...zic eu
 

DeletedUser3746

Guest
Soldat axat pe arma alba, cam cum ar trebui repartizate punctele astfel incat sa pot ajunge si la meseria care ofera barele de fier necesare muncii de fierar?
Vreau sa ma impart si intre munci, dar si intre dueluri, dar sa pot aduna totodata si barele acelea de fier si ce mai trebuie meseriei fierar.
 
Sus