Discutii Construire duelist

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser19580

Guest
Am si eu o intrebare , fiind pe foc , nu trebuie sa bag doar tintire si ferire ca nemancatu ? Sa mai pun si pe aspect /tactica sa ajunga undeva la 100 si ?

la lvl 135 din iteme scoti deja 120 aspect.mai pui daca vrei 30 carisma si iti ajunge 150 aspect, nefiind multi cu tactica mai mare de 120 ,pe L1 cel putin
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22039

Guest
la lvl 135 din iteme scoti deja 120 aspect.mai pui daca vrei 30 carisma si iti ajunge 150 aspect, nefiind multi cu tactica mai mare de 120 ,pe L1 cel putin

aia e faza , ca eu am 60 aspect si 50 tactica doar din iteme .. , am sa incerc sa scot de pe tintire unde am deja prea mult de la iteme si sa mai bag pe tactica/aspect :) , mersi de lamurire .
P.S : Nu joc cu set frank sau doc (am jucat) , acu cu itemele noi m-am modernizat si eu :D
 

DeletedUser25775

Guest
problema.
la un moment dat ajungi sa nu ai ce duela. toti sunt pe comert. sau forturi(viata).
atunci cred ca un build pe r/r iti da posibilitatea si de a face munci.eu sunt pe duel pe delaware. nu stiu cum e pe alte lumi
 

DeletedUser22039

Guest
problema.
la un moment dat ajungi sa nu ai ce duela. toti sunt pe comert. sau forturi(viata).
atunci cred ca un build pe r/r iti da posibilitatea si de a face munci.eu sunt pe duel pe delaware. nu stiu cum e pe alte lumi

nu exista pe nici o lume sa nu fie 1 pe duel , sunt minim 1000+ pe fiecare lume
 

DeletedUser19580

Guest

DeletedUser22039

Guest
Si inca o intrebare va rog :D .. , si cand e sa te atace unu , sa ma axez pe tactica sau tintire/ferire (fiind pe foc) ?
 

DeletedUser6431

Guest
Topicul asta-i invechit, probabil ca ar prinde bine unul in conformitate cu update-urile recente si itemele noi.
 

DeletedUser24699

Guest
nu exista pe nici o lume sa nu fie 1 pe duel , sunt minim 1000+ pe fiecare lume

Da. ai dreptate. pe toate lumile. Si pe alea cu 2k jucatori is 1k pe duel. Si pe alea cu 600-700 jucatori is 1000 pe duel.
Ce sa mai, as zice ca esti prost, dar nu mai e nevoie de interventia mea.
 

DeletedUser19580

Guest
e , pai acum nu ma bag pe aparare , vreau sa si atac .. , daca as vrea as baga doar pana fac 300 tintire cu iteme , restu ferire si tactica , de ambitios si d-al dracu' .

30-50 carisma,restu dexteritate..ferire sa ai vreo 450 macar cu iteme,tintire 350-360
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22039

Guest
Da. ai dreptate. pe toate lumile. Si pe alea cu 2k jucatori is 1k pe duel. Si pe alea cu 600-700 jucatori is 1000 pe duel.
Ce sa mai, as zice ca esti prost, dar nu mai e nevoie de interventia mea.

Pe nici o lume vrei sa zici ca nu e minim 1 pe duel ? Majorule ? Teparule ?
 

DeletedUser24699

Guest
Pe nici o lume vrei sa zici ca nu e minim 1 pe duel ? Majorule ? Teparule ?

1 om pe duel poate ca este.
dar nu 1000.
Duelul nu mai e asa popular ca pe vremuri. Era mai palpitant inainte cand erau "builduri secrete" , acum se stiu toate buildurile, dupa upgrade oricine isi permite iteme noi si bune, deci e greu.
 

DeletedUser

Guest
1 om pe duel poate ca este.
dar nu 1000.
Duelul nu mai e asa popular ca pe vremuri. Era mai palpitant inainte cand erau "builduri secrete" , acum se stiu toate buildurile, dupa upgrade oricine isi permite iteme noi si bune, deci e greu.

acum e la moda sa dai tepe gata cu duelu !!
 

DeletedUser19580

Guest
ma poate ajuta cnv cu un build de lvl 130,ref,rez?
425 indemanari si 156 atribute.prefer arma alba
eu ma gandeam sa pun 100 putere,56 mobilitate,225 tintire,200 ref
 

DeletedUser18242

Guest
eee daca bagi bani si cumperi puncte esti cel mai bun la duel ii simplu...
 

DeletedUser14746

Guest
ma poate ajuta cnv cu un build de lvl 130,ref,rez?
425 indemanari si 156 atribute.prefer arma alba
eu ma gandeam sa pun 100 putere,56 mobilitate,225 tintire,200 ref

ai cam putine indemanari...

iti recomand:
full putere
un minim de 300 reflex
restul tintire! ;)
Haine cu tintire/reflex (set normal)
Iti mai faci un set de vigoare+rezistenta pentru armele albe

si gata ;)

bafta!
 
Sus