Discutii despre obligatiunile Union Pacific (OUP))

DeletedUser

Guest
daca este o gresala de traducere frate nu mai folositi google traducere
 

DeletedUser

Guest
N am inteles ceva,aceste puncte se primesc doar daca rezolv 3 din 4 obligatiuni din alea? SAU si la munci si alte chestii?
Daca stie cineva spuneti mi unde se pot gasi
 

DeletedUser21632

Guest
acelasi:))

mie mi se pare o ideie ok. ce numi place este inventaru si celelalte de pe beta...si ideia sa se piarda acele OBU-uri(sau cum se numesc) ptr ca asa sar merge cu frica si nam mai avea lupte adevarate !
 

DeletedUser13447

Guest
In primul rand cand mergi la fort ar trebui sa te si gandesti daca pierzi sau castigi, chiar da nu sunt OPU-uri, dar cu aceasta gandire va fi mult mai incitant jocul.
In al 2-lea rand pentru cei care spun despre pepite, sa stie ca totul este o afacere si ca update-urile astea sunt facute de oameni care sunt platiti.
In final spun ca e o idee foarte interesanta, cu un anumit numar de obligatiuni acuma poti lua un cufar.Exista jucatori care n-au primit deloc sau doar 1 otel de cand se joaca West.

Sper sa iasa bine:up:
<3W<3W<3W
 

DeletedUser10521

Guest
O sa fie un update masiv. Sper ca toata chestia asta cu Union Pacific sa revigoreze luptele la fort pe lumile vechi. Acum mai multi jucatori vor avea sanse la cufere. Totusi, update'ul asta a fost gandit in asa fel incat sa rasplateasca jucatorii activi, lucru care nu ma bucura foarte mult. Cand m'am apucat de the-west, mi'a placut ca e un joc unde pot creste si beneficia de toate caracteristicle lui fara sa fiu foarte activ. Multi jucatori nu vor avea timp sa crafteze 3 obiecte pe zi, sa de 4 dueluri, plus ca lista va fi marita in viitor...
 

DeletedUser

Guest
S-a inteleg ca daca:

La fort in loc de cufar de otel primesti 3 obligatiuni!.......
Un cufar de Otel va costa 3 obligatiuni?

(sa inteleg daca se pastreaza aceeasi importanta a luptelor de fort)

Iar in al doilea rand....odata cu noul update ... se va scoate restrictia asta penala de la piata?
 

DeletedUser20884

Guest
mi se pare cam ciudata ideea sa se cumpere pe pepite,deoarece toate lumea o sa aibe arme cu aura,curele,pantaloni...exact cum sa intamplat si cu, cuferele de craciun,in schimb ar fi bine sa se castige aceste actiuni la luptele pt fort si la munci.
 

DeletedUser13447

Guest
@Marianush01 Nu sa precizat vreo marire, ci doar adaugari cu alte lucruri ce poti face ca sa iei OPU.
@QuickOne Nu vei primi in loc de cufar de otel 3 obligatiuni, castigatorii vor primi cateva obligatiuni - va fi mai usor sa iei cufere.Nu se stie cand se va scoate restrictia.


:indian::indian::boone::boone:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu sa precizat vreo marire, ci doar adaugari cu alte lucruri ce poti face ca sa iei OPU.
Nu iti ia asa de mult timp sa faci sarcinile.

:indian::indian:

sunt destule dezavantaje pt cei care nu sunt duelisti....oricum pare sa fie ceva interesant....

Sa speram ca nu o dau in bara ca, cadourile de craciun

OFF: Metalice....ce e cu semnatura aia:))
1.e prea mare
2.nu este prea reusita....:whistle:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21241

Guest
traiasca Pepitarii ... din nou o avalansa de arme de damage mare si iteme cu aura la greu...

uite asa se umfla INNO... hehe
 

DeletedUser19531

Guest
Eu am facut toate cerintele de la rapoarte ieri pe beta, iar astazi imi apare cu x si nici o obligatiune, asta inseamna ca inca nu au introdus in joc???
 

DeletedUser20098

Guest
Hmmm

Eu unu cred ca aceasta idee este geniala...eu am peste 150 de lupte la fort si am luat...nush 3 cufere?si nu a fost nici unu de ote...si chestia ca toti o sa aiba arme si alte iteme cu aura...eu nu am vazut asa multi...din mii de jucatori care sunt nu au foarte multi iteme cu aura...adk un 10% poate ca au iteme...si chestia ca poti cumpara cu pepite e la fel de normal...e ceva ok...poate cineva e full motrica...cum poate sa cumpere si el un cufar...eu abia astept sa se faca nou update...si chestia cu restrictia x10 la piata e...putin ciudata...nu prea buna...
 

DeletedUser21241

Guest
Eu unu cred ca aceasta idee este geniala...eu am peste 150 de lupte la fort si am luat...nush 3 cufere?si nu a fost nici unu de ote...si chestia ca toti o sa aiba arme si alte iteme cu aura...eu nu am vazut asa multi...din mii de jucatori care sunt nu au foarte multi iteme cu aura...adk un 10% poate ca au iteme...si chestia ca poti cumpara cu pepite e la fel de normal...e ceva ok...poate cineva e full motrica...cum poate sa cumpere si el un cufar...eu abia astept sa se faca nou update...si chestia cu restrictia x10 la piata e...putin ciudata...nu prea buna...


daca tie ti se pare OK sa poti fi smecher pe un joc doar pentru ca mamica sau taticu e ministru si te dau banii afara din casa... eu sunt sigur ca 80% din jucatori sunt nemultumiti ca poti fi cel mai bun pe acest joc daca ai bani de dat pe el..:))

poate nu ai inteles ca avand bani (fara numar) cumperi cufere premium care majoritatea contin iteme cu aura... rezultatul ghiceste-l mataluta..:)
 

DeletedUser13447

Guest
daca tie ti se pare OK sa poti fi smecher pe un joc doar pentru ca mamica sau taticu e ministru si te dau banii afara din casa... eu sunt sigur ca 80% din jucatori sunt nemultumiti ca poti fi cel mai bun pe acest joc daca ai bani de dat pe el..:))

poate nu ai inteles ca avand bani (fara numar) cumperi cufere premium care majoritatea contin iteme cu aura... rezultatul ghiceste-l mataluta..:)

In primul rand, TOTUL este o afacere si in al 2-lea rand poti sa cumperi cufere/imbunatatiri cu OPU-ri, NU esti obligat sa dai pepite.
:whistle::whistle:
 

DeletedUser21364

Guest
"Rezolvă 4 misiuni
Duelează 4 jucători
Lansează 10 dueluri NPC
meștesugăreşte 3 obiecte" pt voi asta inseamna activitate ?
De unde 4 misiuni in fiecare zi? De unde sa fi si duelist? De unde sa ai si bani pt a cumpara produse pt mestesugarit ?
Stricati farmecul jocului de la update la update..

poti sa indeplinesti misiunile la misiuni cotidiene...:tumble:,nu la henry sau la sherif etc...
asta a fost parerea mea
 

DeletedUser10780

Guest
Iar pepite , iar bani iah deja e exagerat .Poate daca se scoteau pepitele(de la OPU) era interesant updatu,da asa vine unu smeQuer de smeQuer care tasu e mare bogatan si ai face pe toti .. si unu care vrea sa joace free? Nici macar cea mai mica sansa din lume nu are de al ajunge pe ala.
Pur si simplu the west o sa piarda oameni multi care joaca free , iar cei cu bani care baga bani la greu in jocu asta nu sunt foarte foarte multi nici 5% din cei 100k de jucatori din Romania nu baga atatia bani.
 

DeletedUser21241

Guest
In primul rand, TOTUL este o afacere si in al 2-lea rand poti sa cumperi cufere/imbunatatiri cu OPU-ri, NU esti obligat sa dai pepite.
:whistle::whistle:


da da... ai dreptate... pana faci tu OPU-ri cu munci si forturi.. deja ti-au dat fum demult pe o lume noua aia cu banutii..:))

si cand pierzi startu pe astfel de joc... mai bine bagi un solitaire..:))
 
Sus