Discutii Eveniment Sf. Valentin

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2041

Guest
Una este pana duminica seara la 00:00 una e pana luni la 00:00.
Confuz pentru ca,cand erau event-uri,cand venea ultima zi,ultimele ore aparea 5 ore,3 min,nu 1 zi cum apare pe iconita de la ruleta.

Prietene nu cred ca intelegi sau ceasul tau functioneaza altfel, 03.03.2014 ora 00.00 nu inseamna luni spre marti, este fix la noapte dupa ziua 02.03 ora 23.59 urmeaza ora 00.00 ziua 03.03 ( nu peste 24 de ore).
Banuiesc ca intr-un minut faceai paguba de inimi in joc.
 

DeletedUser

Guest
Prietene nu cred ca intelegi sau ceasul tau functioneaza altfel, 03.03.2014 ora 00.00 nu inseamna luni spre marti, este fix la noapte dupa ziua 02.03 ora 23.59 urmeaza ora 00.00 ziua 03.03 ( nu peste 24 de ore).

Nu sunt prieten cu tine,prietene.
Eu daca iti zic ca iti aduc datoria pana pe 3 martie? tu ce naiba intelegi?.Exprimati-va naibi mai corect.Si faza aia cu cate zile mai arata pe iconita de la roata tot o ocolesti,care e problema de nu dai o explicatie la asta?
Mai zic odata poate intelegi,daca azi e ultima zi de ce nu arata x ore (cat mai e pana la 12 noaptea)????.Si da am crezut ca va fi pana pe 3 seara eventul,pe joc scrie pana in 3.3.2014,la inceputul serverului a-ti avut probleme si zis ca compensati cu 1 zi in plus.Prietene

Scrie 1 zi pe iconita,corect pe romaneste 1 zi e 1 zi nu 6 ore pana la 12 noaptea.Oricum o sa fac un ticket la inno pentru neglijenta echipei.
 

DeletedUser2041

Guest
Nu sunt prieten cu tine,prietene.
Eu daca iti zic ca iti aduc datoria pana pe 3 martie? tu ce naiba intelegi?.Exprimati-va naibi mai corect.Si faza aia cu cate zile mai arata pe iconita de la roata tot o ocolesti,care e problema de nu dai o explicatie la asta?
Mai zic odata poate intelegi,daca azi e ultima zi de ce nu arata x ore (cat mai e pana la 12 noaptea)????.Si da am crezut ca va fi pana pe 3 seara eventul,pe joc scrie pana in 3.3.2014,la inceputul serverului a-ti avut probleme si zis ca compensati cu 1 zi in plus.Prietene

Scrie 1 zi pe iconita,corect pe romaneste 1 zi e 1 zi nu 6 ore pana la 12 noaptea.Oricum o sa fac un ticket la inno pentru neglijenta echipei.

Anuntul oficial este pe forum, la fel pe prima pagina exista link spre acel anunt. In acel anunt este scrisa perioada exacta a evenimentului.
Faptul ca tu ai inteles altceva este fix problema ta.

Cat despre indicatia din joc, la toate evenimentele a fost in zile nu ore.

Te contrazici singur, ai zis 03.03.2014 ora 00.00 ceea ce nu este deloc luni seara!
 

DeletedUser

Guest
Anuntul oficial este pe forum, la fel pe prima pagina exista link spre acel anunt. In acel anunt este scrisa perioada exacta a evenimentului.
Faptul ca tu ai inteles altceva este fix problema ta.

Cat despre indicatia din joc, la toate evenimentele a fost in zile nu ore.

Te contrazici singur, ai zis 03.03.2014 ora 00.00 ceea ce nu este deloc luni seara!

Vorbesti aiurea.
 

just4fun

The Boss
@Str82Fight

cred ca esti pe langa subiect sau poate vrei sa intelegi doar ce iti convine.
chiar tu ai spus :
pana in 03-03-2014
nu specifica nicaeri ca inclusiv - din punctul meu de vedere si al multor altor jucatori, acel "in" inseamna ca acel lucru se va desfasura pana la momentul x dar nu si dupa.
in acelasi timp ai spus:
pana pe 3.3.2014 00:00
- in mare parte ai dreptate insa eventul tine cu un minut mai putin fata de cat ai spus tu (se incheie la 23:59 - 02.03).

daca ar fi fost inclusiv, asa cum spui tu, ar fi trebuit sa fie 03.03 - 23:59 - si cu siguranta nu a fost vorba de asa ceva.
in acelasi timp, peste tot (forum/pagina principala) a existat aceasi informatie, mai precis data de 02.03 ora 23:59.

incearca sa vezi unde ai gresit si mai apoi sa spui ca cineva vorbeste pe langa si aiurea.
 

DeletedUser9456

Guest
Probabil l-ai deschis si nu iti mai amintesti.


P.S. exact cum spuneam l-ai deschis în 27/02/2014 ora 21:24


Pe lumea 4 am deschis intr-adevar, dar pe Arizona nu am primit cufarul...
Pe lumea 4 am primit la cufar palaria lui Texas Jack...
 

DeletedUser19531

Guest
Primesc coduri bonus cu 1.000 de inimi, cine imi trimite???
 

DeletedUser

Guest
plecat cu sf valentin

Salut,

Incerc sa termin misiunea din titlu, insa am ajuns la:

Necesar:
- Dormit: 0/1

Problema este ca am tot dormit insa nu se contorizeaza nimic.
Am vazut dintr-un reply de mai sus ca misiunea este valabila si dupa 03.03.

Ma puteti ajuta?
 

DeletedUser2041

Guest
Salut,

Incerc sa termin misiunea din titlu, insa am ajuns la:

Necesar:
- Dormit: 0/1

Problema este ca am tot dormit insa nu se contorizeaza nimic.
Am vazut dintr-un reply de mai sus ca misiunea este valabila si dupa 03.03.

Ma puteti ajuta?

Ai dormit un somn complet?
 

DeletedUser25424

Guest
De ce au ramas sacii cu inimioare si mai pot fi folositi?
 

DeletedUser25775

Guest
ca am fost fraieri si am umblat dupa cai verzi pe pereti!
clasic pt jocurile astea:mad:
 

DeletedUser7804

Guest
daca sa incheiat evenimentul cu inimile,de ce mai avem in inventar sacul acela care genereaza 1250 de inimi / 12h, valabil inca 7 zile ?
 

DeletedUser2041

Guest
daca sa incheiat evenimentul cu inimile,de ce mai avem in inventar sacul acela care genereaza 1250 de inimi / 12h, valabil inca 7 zile ?

Pentru ca acel sac are un timp prestabilit cat ramane in inventar si daca l-ai obtinut mai tarziu, au mai ramas cateva zile de valabiltate. Dar evenimentul s-a terminat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus