Discutii Eveniment Sf. Valentin

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24699

Guest
E eroare. Calmeaza-te, si eu am crezut ca mi-a spart cineva contul sau am ceva keylogger sau ceva. stf . Probabil evenimentul asta a suprasolicitat serverele.
 

DeletedUser23902

Guest
Se lucreaza la serv din cauza asta nu merge, se pare ca au rezolvat problema de care ne-am plans. Cel putin la mine merge perfect.
 

DeletedUser19531

Guest
Se lucreaza la serv din cauza asta nu merge, se pare ca au rezolvat problema de care ne-am plans. Cel putin la mine merge perfect.

Nu cred ca acuma se face actualizarea, daca se facea ar fi aparut mesajul cu 5min.
 

DeletedUser24699

Guest
Nu cred ca acuma se face actualizarea, daca se facea ar fi aparut mesajul cu 5min.

Au picat serverele . Adminii nostrii dorm, aia de la inno beau cola si ragaie iar noi stam ca prostii, pana o sa se trezeasca ei fac caracterele singure 150.
Si oricum nu de admnii nostrii depinde, si daca ar fi pe faza, tehnicienii tot cu doza de cola is in mana :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19531

Guest
Au picat serverele . Adminii nostrii dorm, aia de la inno beau cola si ragaie iar noi stam ca prostii, pana o sa se trezeasca ei fac caracterele singure 150.

Cred ca cei de la inno se ocupa acuma de actualizare pe alte comunitati si pe noi ne lasa cu servarul mort.
 

DeletedUser24699

Guest
Cred ca cei de la inno se ocupa acuma de actualizare pe alte comunitati si pe noi ne lasa cu servarul mort.

Stiam eu ca nu ne lasa iulianp :)) Dar cum naiba am putut avea atata ghinion sa aleg lumiile care au cazut sa fug dupa laptop c-am crezut ca am ceva virus :mad:
 

DeletedUser15496

Guest
o sa cerem despagubire...
sa deschida spamu ! in timpul asta imi mai faceam 50 de prieteni !!!!
hua inn0 !!
 

DeletedUser24699

Guest
Alta data cand au fost probleme de genul ne-au dat 100 oup, un plic albastru. Le asteptam iuliane!!

O sa fie numai bune la tombola de valentin.
 

DeletedUser19531

Guest
Alta data cand au fost probleme de genul ne-au dat 100 oup, un plic albastru. Le asteptam iuliane!!

O sa fie numai bune la tombola de valentin.

Eu cred ca te vinzi ieftin:nu:

Stie cineva formula pentru calcularea numarului de inimi necesare pentru recompensele globale???
 

DeletedUser24699

Guest
Eu cred ca te vinzi ieftin:nu:

Stie cineva formula pentru calcularea numarului de inimi necesare pentru recompensele globale???

Bine zis ! Vrem redeschiderea spamului si 1k obligatiuni pentru placerile si pierderile provocate!
 

DeletedUser25811

Guest
Misiune

Salut, Mie nu ami pare nici o misiune noua care sa dea inimi sau misiune de sf valentin Lume:Indiana
 

DeletedUser19531

Guest
Se pare ca au oprit actualizarea si se ocupa de servar.
 

DeletedUser24699

Guest
Eu o sa vreau despagubiri serioase, cand mi-a dat crash, ajungeam intr-un oras sa ridic o esarfa neagra, acum trebuie sa pierd iarasi 4 ore. Ca aveam alta comanda care pana o repara ei ajunge acolo.
 

DeletedUser19606

Guest
Eu o sa vreau despagubiri serioase, cand mi-a dat crash, ajungeam intr-un oras sa ridic o esarfa neagra, acum trebuie sa pierd iarasi 4 ore. Ca aveam alta comanda care pana o repara ei ajunge acolo.

Roaga-l pe iulian sa te teleporteze in orasul cu esarfa si gata :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus