Discutii Eveniment Sf. Valentin

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9456

Guest
cum fac sa primesc cufar unic pe arizona? s-au indeplinit numarul de inimi colctate la general, cufarul a fost deblocat dar nu mi-a aparut in invetar...daca aveti vreo sugestie...
 

DeletedUser14046

Guest
Eu la cufarul unic care zice ca sunt obiecte in valoare de peste 15k am luat o curea de 11...cum e posibil asa ceva ?:mad:
 

DeletedUser21620

Guest
Eu la cufarul unic care zice ca sunt obiecte in valoare de peste 15k am luat o curea de 11...cum e posibil asa ceva ?:mad:

creca ai desfacut tu ca ... pe ala de 10k nu 15k..ala de 15k iti da iteme de lvl 100+(eu ma desfacut pe toate lumile mele de joc si pe fiecare am primit iteme de lvl 100 de 20k+)
 

just4fun

The Boss
@ Serghey88 da este posibil sa primesti acel item - exista posibilitatea ca acel pret sa fie eronat afisat
 

DeletedUser21620

Guest
am si eu o intrebare,care cred eu macina multa lume.
Acel cufar de sf.valentin/setul de sf.valentin inafara de modalitatea prin 180k inimi colectate la prezenta tombola,mai poate fi achizitionat altfel?

Adica se va pune in shop cu pret de x pepite/oup-uri sau va putea fi castigat la circ sau va fi facuta o tombola normala/speciala in care va putea fi primit sau se va repeta si la anul(ceea ce nu prea cred)??
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare,care cred eu macina multa lume.
Acel cufar de sf.valentin/setul de sf.valentin inafara de modalitatea prin 180k inimi colectate la prezenta tombola,mai poate fi achizitionat altfel?

Adica se va pune in shop cu pret de x pepite/oup-uri sau va putea fi castigat la circ sau va fi facuta o tombola normala/speciala in care va putea fi primit sau se va repeta si la anul(ceea ce nu prea cred)??

Nu .
 

DeletedUser22762

Guest
daca dimineata iti trebuiau 13k poate dar de la ora asta nu.
 

DeletedUser13308

Guest
Aproape sigur se va repeta si anul viitor, asa cum se repeta si alte misiuni tematice (Paste, Craciun, Halloween etc). Cei ce nu au putut sa stranga cele 180.000 inimi poate vor trage mai tare si cu experienta din acest an vor reusi.
 

DeletedUser24586

Guest
Daca nu am reusit sa strang toate recompensele, inimile mi se vor tranforma in OUp?
 

DeletedUser

Guest
Confuzie

Mi se pare destul de confuza situatia,si nu mi se pare corect pe joc scrie asa
"Evenimentul de Sf.Valentin va fi valabil pana in 03-03-2014" PANA IN,scrie clar.Pe forum scrie asa "
Evenimentul se va desfasura in perioada 13.02.2014 ora 10.00 - 02.03.2014 ora. 23.59.Iar daca pui mouse pe sac zice ca in 7 zile va fi distrus,asta asa ca chestie.

Eram foarte convins ca eventul va tine pana pe 3.3.2014 00:00. (PANA IN)
Sa luam in considerare ca la inceputul eventului a-ti tinut serverul inchis circa 4-5 ore? daca nu mai mult.Ce am primit? resetare timp la sac.

Si daca imi aduce bine amine intodeauna cand eram un event,chiar si la circ,cand era ultima zi aparea 6 ore,5 ore,1 ore,2 min (pana se termina eventul).

Ma agit atat,ca eu unu eram convins ca pana pe 3 tine eventul.Asa *** cufar am bagat aiurea niste banuti.
(Vreau un raspuns de la cineva de sus)
 

DeletedUser2041

Guest
Am anuntat inca de la inceput ca evenimentul se desfasoara in perioada 13.02.2014 ora 10.00 - 02.03.2014 ora. 23.59, deci nu vad unde este confuzia. Anuntul oficial a fost facut inainte de a incepe evenimentul si perioada era mentionata clar acolo.
Cat despre sac, acel sac are o perioada prestabilitate de valabilitate - daca nu l-ai luat in prima zi, este clar ca mai are cateva zile de valabilitate dar va fi inutil dupa finalizarea evenimentului.

Cat despre prelungirea acestui eveniment, decizia nu ne apartine si daca nu a fost anuntata pana acum o prelungire a perioadei nu se va prelungi.

Nu inteleg ce nu este clar in "pana in"... diferenta dintre 02.03.2014 ora. 23.59 si 03.03.2014 ora 00.00 (cum spui tu ca ai inteles) este fix 1 minut.
 

DeletedUser

Guest
Nu inteleg ce nu este clar in "pana in"... diferenta dintre 02.03.2014 ora. 23.59 si 03.03.2014 ora 00.00 (cum spui tu ca ai inteles) este fix 1 minut.

Una este pana duminica seara la 00:00 una e pana luni la 00:00.
Confuz pentru ca,cand erau event-uri,cand venea ultima zi,ultimele ore aparea 5 ore,3 min,nu 1 zi cum apare pe iconita de la ruleta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus