Discutii Libere

DeletedUser

Guest
Cum unesc Toolbox-ul si bara de Layere cu spatiul de lucru pe GIMP 2?
 

DeletedUser

Guest
trebor.jpg


Shtefy se referea la fontul cu care am scris
SPune-mi daca imaginile de mai sus se potrivesc mai bine cu asteptarile
Am folosit alt font si alte efecte pe scris
O sa il transform asa cum ai spus mai sus...dar am vazut tarziu ce ai scris.. Totusi spune-mi daca iti place mai mult pe negru sau pe alb



@ady yo baiat

adyio.jpg






La semnatura ta mi-am chinuit cel mai mult :)) esti baiat si totusi gagicuta aia in viziunea mea mergea cu niste rozuri...dar totusi iti tebuia ceva sa te reprezinte ... sper sa iti placa

as vrea sa iti pun si eu o intrebare
tu stii cat de urat arata semnaturile cu scrisul ala asa pixelat??
 

DeletedUser2854

Guest
1.5. Nu este permis sa recomandati in posturi sanctiuni pentru colegii dvs., ca urmare a unor postari pe care le observati ca vin in contradictie cu Regulamentul. Folositi functia de raportare a acestor posturi. Moderatorii forumului vor lua la cunostinta si vor actiona in consecinta.




Oricum...
33c3qc7.png

Ai uitat si de off topic

Imi place avataru ala pt smg B-) .
 

DeletedUser

Guest
shtef ce dimensiuni are avatarul facut de tine? :D



Totusi baieti haideti sa nu ne contram... a avut dreptate razvan :)
haideti sa ne mutam la discutii si sa lasam topicul asta pentru semnaturi si avatare :)
 

DeletedUser

Guest
shtef ce dimensiuni are avatarul facut de tine? :D



Totusi baieti haideti sa nu ne contram... a avut dreptate razvan :)
haideti sa ne mutam la discutii si sa lasam topicul asta pentru semnaturi si avatare :)
 

DeletedUser5629

Guest
shtef ce dimensiuni are avatarul facut de tine? :D



Totusi baieti haideti sa nu ne contram... a avut dreptate razvan :)
haideti sa ne mutam la discutii si sa lasam topicul asta pentru semnaturi si avatare :)

E aceeasi dimensiune cu care a postat'o si el :razz:
Nu am redimensionat'o.
 

DeletedUser

Guest
Nu e mumos sa scoti limba :))

Pai tre sa o puna si omu la avatar.. :D
 

DeletedUser

Guest
DarkSee... te rog fa tu semnaturile sa arate mai bine... si da-mi si cateva lectii de photoshop... pentru ca eu se pare ca nu ma pricep foarte bine la efecte pe scris la dimensiuni atat de mici. Arata-mi tu cum se face... eu recunosc mai am mult de invatat si daca e cineva care sa ma ajute sunt multumita :)
 

DeletedUser19023

Guest
DarkSee... te rog fa tu semnaturile sa arate mai bine... si da-mi si cateva lectii de photoshop... pentru ca eu se pare ca nu ma pricep foarte bine la efecte pe scris la dimensiuni atat de mici. Arata-mi tu cum se face... eu recunosc mai am mult de invatat si daca e cineva care sa ma ajute sunt multumita :)

asta era cumva ironie?
 

DeletedUser

Guest
Vorbesc serios... daca se pricepe mai bine la scris pe dimensiuni mici sa imi spuna si mie cum sa fac... toti invatam...

Eu scrisul il fac pe o dimensiune mare si pun foarte multe efecte pana imi iese ce vreau... Pe o dimensiune mica nu as putea sa creez un scris cu toate efectele folosite acolo din simplul motiv ca nu as vedea foarte bine ce iese pixelat. La redimensionare in unele cazuri mai apar si pixeli... poate are el o metoda care ma poate ajuta sa ma perfectionez :)
 

DeletedUser

Guest
Permiteti sa zic ceva: e frumos dar scrisul... ar fi mai bine sa fi scris cu alt stil de ala.


Am folosit acest scris pentru ca mi s-a parut cel mai potrivit... este in stilul caracterelor grecesti si se potriveste cu ochii care te fac sa te gandesti la Hera...

Dar poate nu am dreptate... ce stil crezi ca ar trebuii folosit?
 
Sus