Discutii - Modul Aventuri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser18124

Guest
Sa te fereasca sfantu sa injuri cand se va implementa ;) ca presimt ca o sa plangi in fata monitorului si rec(order)free mai usor cu apelativele alea ca ai uitat de unde ai plecat ? :)))


E PLIN netul de TROLERI si printre ei se numara si WazowskiB esti tare in clanta ca NU EXISTA REGULAMENT la AVENTURI asa ca stai in banca ta ;)

hai plangi putin :x_razz2:
 

DeletedUser19531

Guest
Vezi ca se poate raporta incalcarea de regulament de la aventuri:dastardly:
 

DeletedUser

Guest
Bun...e bine de stiut !....cine injura inseamna ca asa se vorbeste la el in familie :) batai,injuraturi...la ordinea zilei
 

DeletedUser20819

Guest
Bun...e bine de stiut !....cine injura inseamna ca asa se vorbeste la el in familie :) batai,injuraturi...la ordinea zilei

Pai daca e asa, si tu cred ca furi de prin magazine, din buzunarul lu` taica-tau, din veceu, etc. Tu degeaba scrii aici ca nu-ti convine aia, nu-ti place cealalta, daca tot westul stie ce specimen esti :d
 

DeletedUser

Guest
ooo vai....dar tu asta care vorbesti in numele altora te rezumi la un joc ?....daca te iau la bani marunti nu stii cat face 1+1 asa ca nu veni cu povesti de adormit copiii...spre naivitatea multora se numeste JOC....daca tu cand intri pe west crezi ca e REALITATE e clar.TROLLER :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25880

Guest
Bun...e bine de stiut !....cine injura inseamna ca asa se vorbeste la el in familie :) batai,injuraturi...la ordinea zilei

iar pe la voi asai ca se dau tepe in familie?+daca te bagi la aventuri joaca calumea nu doar sa strici jocu la altii(chiar nu exista regulament de aventuri?)
 

DeletedUser

Guest
eu zic sa va vedeti de jocu vostru si sa nu va mai bagati in ciorba altuia.It's just a game nothing else :) STOP cu polemica ca voi nu stiti nimic....nu ma cobor la mintea unuia de 11-16 ani :)
 

DeletedUser20606

Guest
marcela duelista001
mihai10092


Alte doua specimene demne de evitat.
 

DeletedUser19531

Guest
marcela duelista001
mihai10092


Alte doua specimene demne de evitat.

A. Nu te exprima daca nu stii ce se intampla, cel putin eu am probleme cu jocul. Imi merge foarte greu pe ro, pe beta nu am probleme, net-ul imi functioneaza bine, dar pe ro dupa cateva jocuri la mpi imi functioneaza greu, iar dupa cateva minute de asteptare isi revine de parca nu s-a intamplat nimica.

B. 1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite, a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori sunt puse intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

*cred ca e de la mine problema
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Media de varsta care joaca west e cuprinsa intre 11-16 ani si multi dintre ei nici nu stiu sa lege 2 cuvinte si se dau rotunzi pe forum sa troleze :). NU EU TE PUN SA FACI SCHIMB asa ca MUCLES .
 

DeletedUser

Guest
A. Nu te exprima daca nu stii ce se intampla, cel putin eu am probleme cu jocul. Imi merge foarte greu pe ro, pe beta nu am probleme, net-ul imi functioneaza bine, dar pe ro dupa cateva jocuri la mpi imi functioneaza greu, iar dupa cateva minute de asteptare isi revine de parca nu s-a intamplat nimica.

B. 1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite, a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori sunt puse intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

*cred ca e de la mine problema

Problema e ca nu stii sa joci :ras:
 

DeletedUser19531

Guest
Problema e ca nu stii sa joci :ras:

Si asta din cauza ta, nu ai dorit sa ma inviti pe amchitka
smiley-face-shaking-fist.gif
 

DeletedUser

Guest
Aveti grija la animalu1000 .Intra la aventuri cu inca un cont amlantdehaur si daca pica in echipe adverse iese imediat cu amlantdehaur.SE DECONECTEAZA subit !
 

DeletedUser

Guest
Aha. Si cum exact ii evitati? Daca iesiti din joc veti fi pusi pe tusa.
 

DeletedUser25046

Guest
despre aventura ..

A venit, am jucat si am vazut:

1.Nostrees nu ar trebuia sa aiba acces la aventura. (injura gresit gramatical, injura, muta aiurea pe harta, trage in colegi, pleaca, vine si iar pleaca..)
2. Exista jcatori care joaca cu 2 conturi (nick diferit, de pe lumi diferite) ca sa'si asigure victoria
3. Faptul ca nu exista e mod de raportare a jignirilor intr-un fel e bine, cand esti cu nostress in echipa o sa intelegi de ce am spus asta, chiar nu te poti abtine sa nu'i zici ceva de dulce.
4. Colegul care trage in mine si ii atrag atentia ma injura si neaga ca a tras in mine si iar ma injura si intr'un final mai si iese... Ar putea sa se modifice la rapoarte si sa arate clar cine in cine a tras ca sa'i arati omului exact cum sta treaba.
5. Buguri multe... posibil s'au mai reparat dar totusi capcana aia care scrie ca te tine o runda pe loc, de ce te tine 2? :oh:
6.Pusca, calul si pistol/cutit nu se vand in piata dar totusi iti pica mai multe.. macar sa le creasca pretul ca se la dam la mustacios :cooln:
7. Partea buna e ca fac bani din cufere :)))
8. O harta noua?
 

DeletedUser

Guest
SA SE FACA MOD DE RAPORTARE sa nu mai faca pe PLANGACIOSU ala APORT :)))
 
Sus