Discutii - Modul Aventuri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser12588

Guest
Cand se va rezolva problema cu cei care intra cu 2 conturi? :whistle:
 

DeletedUser12588

Guest
Lucreaza un an la Aventuri, dar nici acuma nu sunt in stare sa faca un separator de nivele/hp. :whistle:
 

DeletedUser8280

Guest
Lucreaza un an la Aventuri, dar nici acuma nu sunt in stare sa faca un separator de nivele/hp. :whistle:

Mai degraba ar face un separator de hp , decat de nivele . M-am saturat ca in echipa mea sa fie 2x3k hp , unul de 2k si unul de 1,5k iar in echipa adversa 2x6k hp , unul de 3k si unul de 2k . :huh: :boone:
 

DeletedUser25910

Guest
Ce se intampla cu aventurile?Joc,joc si iar joc sinu primesc deloc cufar[castigam batalia],si nu numai la mine se intampla asta.Rog un admin sa raspunda
 

DeletedUser26076

Guest
Aventuri

Cei de pe salon pot trage pe moara dar cei de pe banca nu, nu prea exista sanse egale. Puteti remedia?
 

DeletedUser10117

Guest
Faceti ceva cu limbajul de maidan...bagati niste semne ceva cand unii jucatori scriu cuvinte jignitoare,injuraturi
 

DeletedUser20832

Guest
asa o intrebare la aventura
cand se incepe runda. e de la secunda 15(de exemplu, poate fi si mai mult si mai putin) practic trag ultimu mult ultimu, pe cand la altii merge normal repede
mi sa intamplat si mie sa marga tot in regula
de la cei problema? pc? browser?
desi am incercat si cu chrome si cu mozila
pc nui cel mai slab i3 procesor 6 ram
daca stiti ceva de exemplu de deconectat ceva de la browser ca sa marga mai bine as fi foarte bucuros
sau poate fi de la? "ca prima runda mut ultimu si trag ultimu ca sa am mai multe sanse adica jucatorii is mai aproape"
 

DeletedUser

Guest
Foarte frumoasa aceasta caracteristica, mai ales cea a duelelor. :ras:
 

DeletedUser

Guest
doresc acelasi viitor care l-a avut poker-ul!

Sunt degeaba aventurile.
 

DeletedUser19531

Guest
De ce ne-ati pacalit??? Ati spus ca nivelul caracterului nu afecteaza sansa de ferire si tintire si totusi afecteaza negativ, sanse foarte mici de ferire si la fel pentru tintire, de ce???:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
De ce ne-ati pacalit??? Ati spus ca nivelul caracterului nu afecteaza sansa de ferire si tintire si totusi afecteaza negativ, sanse foarte mici de ferire si la fel pentru tintire, de ce???:mad::mad::mad:

Ai ceva dovezi cu care sa-ti susti aceste afirmatii?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus