Discutii - Modul Aventuri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser26086

Guest
new goblin acela nu e serios...am dat de el la aventuri..iese..nu asculta...si sunt multi...si faza cu echilibrarea..intru in echipa cu persoane de nivel 50 si lupt contra unora cu nivel 120-130...

Eu de fiecare data cand am jucat cu el nu am avut probleme... De asta zic :ras:
Da. Si cu echilibrarea trebuie facut ceva.. Nu doar a nivelelor ci si a armelor. E greu sa castige 2 cu pusti de aur impotriva a 2 cu proscris la 1 , chiar daca nivelele sunt apropiate.
 

DeletedUser26086

Guest
Ce ne facem cu acest personaj? :tumble:
Cred ca il stie toata lumea care a jucat un total de 50 aventuri. Daca nu il stiti, va fac eu cunostinta: el e lotty. Intra la aventuri, da un ochi si nu face nimic. Nu abilitati,nu mutat.. nimic. Daca ii convine joaca,dar si atunci daca nu merge cum vrea el iese imediat. Cazul de azi: nu abilitati, nici macar nu a intrat in joc...

Domnilor admini, dati-ne si noua o idee/sfat despre cum sa scapam de astfel de playeri :sad:
 

DeletedUser10117

Guest
Ce ne facem cu acest personaj? :tumble:
Cred ca il stie toata lumea care a jucat un total de 50 aventuri. Daca nu il stiti, va fac eu cunostinta: el e lotty. Intra la aventuri, da un ochi si nu face nimic. Nu abilitati,nu mutat.. nimic. Daca ii convine joaca,dar si atunci daca nu merge cum vrea el iese imediat. Cazul de azi: nu abilitati, nici macar nu a intrat in joc...

Domnilor admini, dati-ne si noua o idee/sfat despre cum sa scapam de astfel de playeri :sad:

Daca vad pe cineva care nu pune abilitati..ies din aventura :)
 

DeletedUser26086

Guest
Daca vad pe cineva care nu pune abilitati..ies din aventura :)

Da... Dar daca ies e acea perioada de timp in care nu mai poti da aventuri.. Nu mai stiu exact cat timp :huh: El nu pune indemanarile si tot eu sa stau pe tusa? Plus ca el intra runda urmatoare si probabil tot asa va face... Nu iti convine, iesi tu singur, nu strici jocul altora.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26379

Guest
daca iti apare acel "action phase" ..e simplu deschizi 2 file in browserul pe care-l folosesti (chrome cazul meu ) si cand incepe runda si vezi toata animatia intri pe fila goala si apoi revi imediat ;)
 

DeletedUser26379

Guest
nu facem nimic, il lasam sa rugineasca :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12588

Guest
daca iti apare acel "action phase" ..e simplu deschizi 2 file in browserul pe care-l folosesti (chrome cazul meu ) si cand incepe runda si vezi toata animatia intri pe fila goala si apoi revi imediat ;)

Alta solutia mai buna pentru acel action phase? :hmf:
 

DeletedUser26379

Guest
aloooooooooo garaaaa cufere se mai dau ?? sau iar "a aparut o coincidenta" ca sa jucam 3 oameni peste 50 aventuri si 0 cufere?
 
Sus