Discutii - Modul Aventuri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Stai calm, pisicule. Daca tu nu poti intelege anumite lucruri, nu inseamna ca nimeni nu poate. Nu mai face pe inteligentul, ca nu-ti iese. Daca stii ceva, spune, daca nu, culca-te.

Tu chiar n-ai nimic mai bun de facut? Degeaba-ti zic daca tu nu stii cum functioneaza affront-urile in admin tools. Si nu, nici nu trebuie sa stii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24242

Guest
Mda, am picat din nou cu unul de lvl 8 si unul de lvl 30, si au stat si s-au uitat cum ne jucam ptr ca habar nu aveau sa miste pe harta.
Prefer sa nu mai joc decat sa dau, iar, de cei de lvl mic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12588

Guest
Mda, am picat din nou cu unul de lvl 8 si unul de lvl 30, si au stat si s-au uitat cum ne jucam ptr ca habar nu aveau sa miste pe harta.
Prefer sa nu mai joc decat sa dau, iar, de cei de lvl mic.

Nici mie nu-mi convine treaba asta. :mad:

Era greu sa puna pe nivele?

1-20, 21-40, etc.
 

DeletedUser19531

Guest
s-a vorbit pe primele pagini despre un link catre un cufar.mai este valabil link-ul?unde il gasesc?multumesc.



2pz9mp4.jpg
 

DeletedUser25046

Guest
Si totusi de ce primesc cufar si atunci cand sunt declarat invins dar adun un total de 250 puncte? :x_nesigur:
 

DeletedUser10850

Guest
ma ia mai taiati din ele, de unde dracu 20% sansa, habar nu aveti ce vorbiti, asa ati auzit si voi si repetati intruna, de cateva zile nu am mai luat nici un cufar... ia dati 5 comenzi la o munca cu 20% sansa de dauna, sigur la 2 din ele iti iei daune. Vroiati sa spuneti ca era 20% pana si0au dat seama aia de la inno ca dupa ce facem setul nu mai joaca nimeni "superbele aventuri".
Acum sigur se gaseste unu sa o dea pe aia " daca nu ai noroc :) " ,oricum parerea mea e ca in momentul de fata sansa la cufar nu e mai mare de 5%.
 
Sus