Discutii - Modul Aventuri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser24094

Guest
Aici gresesti :), doar folosim acelasi cont pe forum, in joc suntem 2 persoane diferite :P

Daca jucam cu clone nu inveseam atati bani in cufere cu prada sau nu dadeam 2k pepite pe un sarpe :P puteam castiga folosind clone, ca toata lumea :).
 

DeletedUser25046

Guest
apot3quil13 si apot3quil13 sunt clone :))) dar joaca 2 in 1 :)))
 

DeletedUser3208

Guest
Prahova Scout cu Kristiany a mai obs cineva ? de cate ori intra Prahova joaca haotic, am mai vazut acum 2 sapt in formula asta, sa fie pura coincidenta doar.


O zi buna.
 

DeletedUser3208

Guest
Se confirma la 20 min am nimerit sa joc cu ei , dar acum erau in aceasi echipa, si am zis pe chat sa vedem ce se intampla, la care in ultimele 10 sec Prahova Scout a parasit jocul.

Prin urmare contul lui kristiany este acelasi cu Prahova Scout.
Macar de ar juca, nu sa intre si dupa sa-l scoata imediat ca sa ramanem in inferioritate.

O zi buna.
 

DeletedUser12588

Guest
Se confirma la 20 min am nimerit sa joc cu ei , dar acum erau in aceasi echipa, si am zis pe chat sa vedem ce se intampla, la care in ultimele 10 sec Prahova Scout a parasit jocul.

Prin urmare contul lui kristiany este acelasi cu Prahova Scout.
Macar de ar juca, nu sa intre si dupa sa-l scoata imediat ca sa ramanem in inferioritate.

O zi buna.

Bismarks & Kerosen. :whistle:
 

DeletedUser25046

Guest
Bismarks & KerosenX

Oare cei care au facut modul asta l'au testat ? sa vada si ei cum e sa joci cu 4 de lv 10-40 in echipa dintre care 2 clone .... cel putin pe ro nu vezi zare de admin la aventura :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25910

Guest
usas si usas10 .Unu si acelasi ,chiar daca au amandoi lvl peste 140 si lumi diferite tot saboteaza echipa
 

DeletedUser

Guest
Nu inteleg ce rezolvati daca postati tot felul de nume in topicul asta...
 

DeletedUser3208

Guest
Daca cisteste si un admin din intamplare aceasta postare, poate vb cu colegii lui de breasla sa faca ceva in privinta Aventurei ca nu se mai poate, sa bage 1 ip pe aventura, astfel nu se mai poate intra cu alte conturi, e asa greu?

Plus ca s-a umblat la drop si in 10 cufere doar potiuni? nu e posibil asa ceva, dupa ce ca pica 1 la 5,6 jocuri mai ei si potine!
 

DeletedUser3208

Guest
MANGUTAIULIAN mai si face misti ca intra doar o clona :D ... SoulNick de 2 ori a iesit, ia abilitati, incepe jocul si iese imediat....mama ei de aventura daca iti mai vine sa joci, cica sa te bucuri de WEST!
 
Sus