Discutii - Modul Aventuri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Penibila situatia la aventuri. Din cate se pare tot va injurati precum niste nevertebrate. Pe langa faptul ca habar n-aveti sa jucati, mai si dati ordine aiurea altora.
 

DeletedUser8280

Guest
Daca parasesti aventura in camera de asteptare , cat timp nu mai poti intra?
Intreb fiindca cineva a parasit aventura apoi imediat era iar la inscriere.
 

DeletedUser25046

Guest
In inventar am primit doar 1 :))) si ala cu trifoi :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8280

Guest
Niciun paint :razz: Eu nu am mai folosit asa ceva de multaa vreme :whistle:
 

DeletedUser8280

Guest
ps nu stiu nici cum arata :)) Ba mi-a iesit. Primul de pe .ro care a primit 3 cufere , nu 2 ca cei dinaintea mea :whistle:

Ce oameni nesuferiti :hmf:
Nici macar o poza nu poti sa modifici fara sa te critice ei :ras::ras:
 

DeletedUser25046

Guest
La mine si din cate stiu si la Inginer nu a fost poza editata, mi'a afisat ca am primit 2 cufere dar in inventar mi'a dat doar 1 ... e ceva bug. Nu am nici un interes sa editez poze... :dastardly:
 

DeletedUser25046

Guest
si de ca arata ca am primit 2 cufere? Am jucat 2k aventuri si asta e recompensa? :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mda

E plin jocul asta de suparaciosi de 12-13-14-15 Ani, ieri seara doar pentru ca am spus ”daca ascultati de mine vom castiga” Afilip s-a deconectat si a apucat sa ma injura cica sunt arogant, azi, pentru ca bolg nu a jucat 2 aventuri mi-am permis sa-l fac retardat ca-mi strica jocul si imi pierde timpul, apoi vreo 2-3 aventuri daca era in echipa mea incerca de toate doar sa ma incurce, ce neam e romanu ma......
 

DeletedUser26086

Guest
De asta iau o pauza intre aventuri cand dau de astfel de specimene ;) Sa ii incurce pe altii, nu pe mine.
Si data viitoare nu mai fa asta : "daca ascultati de mine castigam" fiindca oricine te-ar cataloga drept arogant. Nu trebuie sa asculte nimeni de nimeni. Fiecare muta cum stie, iar in caz ca muta gresit il poti ajuta cu un sfat. In relatiile cu oamenii exista anumite "tips & tricks" nescrise pe care le poti utiliza pentru a nu parea nici arogant, dar si sa ii faci sa ti se subordoneze 'inconstient' [in cazul de fata]. :up:
 
Sus