Discutii Turneu dueluri Colorado si Buffalo

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14964

Guest
De ce se nu se premiaza si jucatorii care castiga cele mai multe dueluri sau cei care lesina cei mai multi oponenti ?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25741

Guest
O sa pot da duel cu oricine din orasul advers? Adica daca eu de ex. as avea lv 200 la duel pot sa atac pe cineva cu lv 500?
 

DeletedUser

Guest
ATENTIE!!! Conditia pentru desfasurarea turneului este sa avem minim 60 de jucatori inscrisi si confirmati(taxa achitata). Altfel banii vor fi returnati celor care s-au inscris.

Interesant, cred ca ramanem cu banii :)) m-as mira sa avem 60 de jucatori in turneu. :sad:
 

DeletedUser2041

Guest
Imi spuneti si mie unde ma pot inscrie?Ca pe pagina http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=47367 nu e nicaieri nici un formular de inscriere

In partea de jos a anuntului este formularul. Daca nu iti apare incerca de pe alt browser.

ATENTIE!!! Conditia pentru desfasurarea turneului este sa avem minim 60 de jucatori inscrisi si confirmati(taxa achitata). Altfel banii vor fi returnati celor care s-au inscris.

Interesant, cred ca ramanem cu banii :)) m-as mira sa avem 60 de jucatori in turneu. :sad:

Cu mai putini jucatori nu prea are rost turneul.
 

DeletedUser25741

Guest
O sa pot da duel cu oricine din orasul advers? Adica daca eu de ex. as avea lv 200 la duel pot sa atac pe cineva cu lv 500?
 

DeletedUser

Guest
Si daca lesinam pe parcursul turneului? E tot aia cu 48 de ore?:nesigur:
 

DeletedUser7925

Guest
Chiar aveti impresia ca o sa strangeti 60 de oameni pe Buffalo unde sunt mai putin de 500 ramasi pe joc?
Eu nu inteleg de ce nu se deschid toate rutele de migrare pt lumea aceasta iar apoi sa se inchida..asa cum s-a facut si cu L2-L7. E o lume complet moarta.
 

DeletedUser2041

Guest
Chiar aveti impresia ca o sa strangeti 60 de oameni pe Buffalo unde sunt mai putin de 500 ramasi pe joc?
Eu nu inteleg de ce nu se deschid toate rutele de migrare pt lumea aceasta iar apoi sa se inchida..asa cum s-a facut si cu L2-L7. E o lume complet moarta.

Nu am avut niciodata impresia aia, dar am zis sa dau o sansa.
 

DeletedUser7925

Guest
Ok, eu tot nu inteleg de ce un server ca Buffalo nu se inchide, avand in vedere ca au fost lumi cu mai multi playeri in comparatie cu Buffalo ce s-au inchis.
 

DeletedUser

Guest
Astazi , la ora 9:30 , m-a lesinat un player. Voi putea participa la concurs daca sunt pana pe 8.02.2014 in 48 h?
 

DeletedUser2041

Guest
Nu avem numarul minim de jucatori pe nici o lume de joc, deci turneul nu se va mai desfasura.

Banii au fost returnati jucatorilor. Sunt cativa jucatori carora nu le-am putut returna manual, voi returna manual in cursul serii.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus