Discutii Turneu dueluri Hawaii

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

just4fun

The Boss
@ xShteff

nu stiu de unde ai ajuns tu la acea concluzie insa de aceasta data, spre surprinderea ta, este un concurs de dueluri - la fel cum a fost si acum ceva timp (ca tot ziceai ca a existat acea pauza de 2 ani).

daca ai ceva constructiv de spus te rog sa ne spui, daca nu abtine-te

@ dideraS1
vor exista 2 orase conduse de admini (cate unul pe fiecare oras) - intre acele orase vor exista dueluri iar premiile sunt cele afisate in pagina de regulament
 

DeletedUser

Guest
pe L1 va fi concursul asta ?

pe L1 va fi concursul asta ? :shoot:

:Ph34r:



<3W
 

DeletedUser21367

Guest
iulianp

Eu am transferat deja suma ,dar banca mi-a luat 500$ taxa ..ca urmare suma transferata a fost de 9500$.
Este vreo problema?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Deci lui iulianp trebuie sa ii trimitem taxa..dar am cautat de cateva ori jucatorul in clasament si nu l'am gasit.. :(
 

DeletedUser16010

Guest
Il facem pe iulian milionar :D

Apropo asteptam formularul.
 

DeletedUser19303

Guest
Buna seara,
M-am inscris si eu si am trimis si eu 10.000 plus taxa, nu am stiut cum sta treaba.
 

DeletedUser16010

Guest
Rezolvat!
Ati omis ceva, trebuie sa ai dezactivat AdBlocker ca sa iti apara formularul.
:D
 

DeletedUser19303

Guest
Nu am cea ce spui tu acolo.
La mine dupa anuntul de concursuri ,jos e formularul cu inscrierea la concurs, pui nick-ul tau, si Participa, si gata, urmeaza sa trimiti taxa de 10 000,la iulianp,dupa care urmezi pasii.
 

DeletedUser16010

Guest
Nu am cea ce spui tu acolo.
La mine dupa anuntul de concursuri ,jos e formularul cu inscrierea la concurs, pui nick-ul tau, si Participa, si gata, urmeaza sa trimiti taxa de 10 000,la iulianp,dupa care urmezi pasii.

La mn nu aparea formularul, pt ca era blocat de o extensie la google chrome, dar am dezactivat-o si a mers.
 
Sus