Discutii v.2.08

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser16010

Guest
Un rahat de update!
Inainte de update la tranporta alcool cu 2 puncte energie in 15 secunde primeam +90 puncte xp
Dupa update cu 2 puncte energie in 30 de secunde primesc 72 puncte xp.
Concluzia?
Timp dublu de stat la pc pt xp mai putin.
Un update facut ca de obicei pt "impatimiti"
Motto-ul INNO dintotdeauna:
Stati mai mult pe tw, bagati mai multi bani in joc!

Cu vechea formula de xp la munci puteai face lvl 120 in 8 zile (s-a intamplat pe serverul polonez) acum cu noua actualizare, au micsorat diferenta dintre cei ce folosesc pepite si cei ce nu folosesc.
Daca vrei xp mergi pe duel sau construit.
 

DeletedUser23479

Guest
Ati reusit sa gasiti ceva la munca ''Condu un oficiu de comert''?
Muncesc de cateva ore,dar nu am primit nimic.In timpul asta ma umpleam de iteme la ''Lucreaza ca negustor ambulant''.
Dar...compenseaza cu valoarea obiectelor ce pot fi gasite.
 

DeletedUser2948

Guest
Ati reusit sa gasiti ceva la munca ''Condu un oficiu de comert''?
Muncesc de cateva ore,dar nu am primit nimic.In timpul asta ma umpleam de iteme la ''Lucreaza ca negustor ambulant''.
Dar...compenseaza cu valoarea obiectelor ce pot fi gasite.

Am gasit, cum nu am gasit :)) Doar ca doar aiureli...

Ieri am dat 270 comenzi de 15s cu set Allan + cal si sa Cart + buff de 10% noroc...si am gasit vreo 10 iteme :)) Toate aiureli mari, exceptie Vesta lui Virgil Earp si o reteta de 550. In rest bullshit-uri :)
 

DeletedUser24252

Guest
Cu vechea formula de xp la munci puteai face lvl 120 in 8 zile (s-a intamplat pe serverul polonez) acum cu noua actualizare, au micsorat diferenta dintre cei ce folosesc pepite si cei ce nu folosesc.
Daca vrei xp mergi pe duel sau construit.

Trebuia lasata o alternativa la cei care nu vor sa se axeze per duel.
Acum daca vrei sa te tii de unul pe duel trebuie neaparat sa treci si tu pe duel altfel nu ai nici o sansa.
Construirea nu e o optiune de luat in considerare daca vrei xp.
 

DeletedUser

Guest
Am gasit, cum nu am gasit :)) Doar ca doar aiureli...

Ieri am dat 270 comenzi de 15s cu set Allan + cal si sa Cart + buff de 10% noroc...si am gasit vreo 10 iteme :)) Toate aiureli mari, exceptie Vesta lui Virgil Earp si o reteta de 550. In rest bullshit-uri :)


Ieri din 500 comenzi la 15sec am gasit allen, jacheta lu Tom Bell si 15 iteme obisnuite cu set allan cu arme cal sha cartw :hmf:
 

DeletedUser22762

Guest
Trebuia lasata o alternativa la cei care nu vor sa se axeze per duel.
Acum daca vrei sa te tii de unul pe duel trebuie neaparat sa treci si tu pe duel altfel nu ai nici o sansa.
Construirea nu e o optiune de luat in considerare daca vrei xp.

Am vazut rapoarte la biserica unde iti dadea 4k exp pe 1h deci eu zic ca merita.
 

DeletedUser

Guest
Ati reusit sa gasiti ceva la munca ''Condu un oficiu de comert''?
Muncesc de cateva ore,dar nu am primit nimic.In timpul asta ma umpleam de iteme la ''Lucreaza ca negustor ambulant''.
Dar...compenseaza cu valoarea obiectelor ce pot fi gasite.

-Reteta de bucatar de 600 puncte(Fa conserve din boabe de fasole)
-Pantofii de sarlatan ai lui Doc Holliday
-Cureaua cu cal a lui Seth Bullock
-Colierul cu dinte al lui Walkara
-Inca vreo 2-3 iteme obisnuite

Am dat numai munci de 1 ora cu set allan full,cal si saua cart si bonus de cp fiind aventurier cat am apucat ca am facut misiunea aceea valabila pana in 29.01 :up:
 

DeletedUser25775

Guest
e bun v.2.08 ul asta. inainte faceam max 2-3k/zi din dueluri iar acum ajung la 10k.asa parca mai ai chef sa joci.:cooln:
 

DeletedUser25775

Guest
vorbesc de 10k$. nu de xp. s-au bagat muncile astea noi si baietii produc la greu. pe delaware
 

DeletedUser16010

Guest
Ca veni vorba de update, cand se baga noile iteme la negustorul ambulant?
Ca nu am vazut niciun item de cand e update.
 

DeletedUser

Guest
6yVFg.jpg
Faina munca
 

DeletedUser12588

Guest
La Condu un oficiu de comert, care este mai rentabila?
1)15s
2)10min
3)1h
 

DeletedUser21021

Guest
La Condu un oficiu de comert, care este mai rentabila?
1)15s
2)10min
3)1h

La orice munca, atata timp cat ai resurse de unde sa refaci energie/motivatie, 15sec e cel mai profitabil.
Fac in momentul de fata pe comert bani si inclusiv xp (sa nu zic de dropuri) in prostie. Insa necesita putin timp si resurse :)
 
Sus